Resident Evil Village hra pro Xbox One/Series X

Popis produktu

Akční hra Resident Evil Village je určena pro herní konzole Xbox One/Series X. Pokračování hororové série vás zpočátku zavede do klidného rodinného života Ethana Winterse. Nečekanou událostí se však všechno změní v noční můru. Z pohledu první osoby si vychutnáte detailní grafické zpracování, které je díky RE Engine ještě reálnější. Těšit se můžete na nové postavy, propracované scenérie dýchající hrůzou a zvukové efekty, které vás ještě více naladí a vtáhnou do děje. Hra má anglickou lokalizaci.

Vše začíná klidným životem

Po těžkých událostech, které postihly Ethana Winterse a jeho ženu Miu, začali žít klidný a šťastný život. Společně vychovávají dceru Rosemary, která je naplňuje radostí.

Noční můry jsou zpět

Chris Redfield, kterého můžete znát z předešlých herních dílů Resident Evil, působil jako kladná postava. Zde se však ale jeho motiv záhadně mění. Nečekaně zaútočí na domov Ethana a Mii a unese jejich dceru.

Opět v akci

Po hrozné události, která otřásla jejich životem, nebude mít Ethan na výběr. Musí čelit dalším nočním můrám, které na něj čekají, aby přivedl svou malou Rosemary zpět. Lehké to však nebude. Strach a noční můry nebudou to jediné, s čím bude muset bojovat.

Odříznuti od světa

Hra má dvě hlavní lokace. Jednou z nich bude vesnice ve východní Evropě. Ta je už na první pohled záhadná a plná strachu. Její obyvatelé a vše, co ukrývá, je však odříznuto od okolního světa. Proč je však vesnice zahalena tajemstvím? Ethan postupně zjistí, že je v tom mnohem více a nebezpečí může být na každém kroku.

Pravda a lež

Vesničané odříznutí od světa mají důvod bát se. Tvrdí, že všechno zlo se ukrývá v nedalekém zámku. Ethan si musí dávat pozor na to, komu ve vesnici bude věřit. Mezi obyvateli se může ukrývat něco, co mu rozhodne pomoci nechce.

Pozor na lykany

Hráči herní série Resident Evil byli zvyklí na zombie a virem zmutované tvory, které jdou po krvi. Village přináší trochu odlišný koncept. Kromě šílených vesničanů, záhadných a hrůzostrašných zvuků, ve hře natrefíte i na magii a jiné nebezpečné věci, které vám znepříjemní vaši cestu. Divoké bestie si z vesnice udělaly své hnízdo a teď pronásledují vesničany.

Zámek čtyř záhad

Na hradě sídlí Dimitrescu a její tři dcery. Nicméně, podobně jako ve vesnici, ani zde není něco v pořádku. Jejich vzhled nasvědčuje tomu, že nežijí tradičním životem na zámku. Místo toho mají pod dohledem vesničany, kteří jsou z nich vystrašení. Může to souviset s tím, proč Chris unesl Rosemary?

Vychutnejte si hru z pohledu první osoby

Všechny herní zážitky si užijete z pohledu první osoby. Větší adrenalin na tajemných místech, souboje s nepřítelem a celkové vnímání herního prostředí budou mnohem reálnější díky technologii RE Engine. Vylepšení dostali i způsoby útoku a obrany. Strategie boje je jen na vás. Buď budete bojovat s nepřítelem dokud nevyhrajete, nebo raději utečete, abyste si zachránili život.

Záhady a hlavolamy

Nebude to však jen o soubojích, nebezpečných tvorech a střelbě. Hra má v sobě zapracované prvky logiky a jen ty vás budou moci v daných situacích posunout v příběhu dále.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Platforma Xbox One X
Typ hry Akční
Věkové omezení 18+

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Resident Evil Village hra pro Xbox One/Series X

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno