Resident Evil 3 - PS4 hra

Resident Evil 3 na PS4 je remake původní verze z roku 1999. Vylepšení přichází nejen v grafice, ale i v hratelnosti. Herní rozhraní nabízí moderní pohled poza třetí osoby. Děj se odehrává ve známém apokalyptickém městě Raccoon City. Město pohltil chaos a neklid, který způsobil nebezpečný virus z výzkumné stanice Umbrella Corporation. Agentka Jill Valentine a její společníci se snaží uniknout z města plného zombie a najít zároveň důkazy, kdo stojí za příčinou nebezpečné nákazy. Zombie však nejsou jedinou hrozbou, se kterou budou muset v městě bojovat. Umbrella vypustila do města svou tajnou zbraň, Nemesis. Hra kromě klasického módu obsahuje režim multiplayer Resident Evil Resistance, ve kterém můžete hrát jako přeživší, nebo jako záporák. Hra je vhodná od 18 let. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

 

Vylepšení původní verze

Resident Evil 3 pro platformu PS4. Nová verze hry je akčnější a mnohem bohatší na herní zážitky. S původní verzí hry, jsme se mohli setkat už v roce 1999. V této remake verzi se hráčům nabízí několik vylepšení. Propracovanější grafika s množstvím moderních efektů přinesou hráčům bohatší zážitky, vylepšené snímání kamery, které nabízí pohled přes rameno. Změnou prošla i ovladatelnost hry. Dynamičtější pohyby postav, lepší prostorová orientace a bojové módy Vás vtáhnou hlouběji do děje hry. Hra je zpracována technologií RE Engine, která nabízí foto-realistické apokalyptické prostředí.

Agentka Jill Valentinová je zpět

Agentka Jill Valentinová ze speciálního policejního oddělení S.T.A.R.S. se snaží uprchnout z města, do kterého byl vypuštěn nebezpečný virus. Postupně zjišťuje, kdo stojí za nebezpečnou nákazou. Pátrání po důkazech o smrtelném T-Viru ji postaví tváří v tvář vůči hrůzostrašným zombie příšerám. K agentce Jill se během jejího pátrání přidá Carlos Oliveira, mariňák z Ubrella Corporation. Společně budou muset prozkoumat celé město, ve kterém nikdy nejsou v bezpečí.

Biologická zbraň Nemesis

Apokalyptické město je plné zombie příšer. Umbrella Corporation však vypustila do města i svou tajnou zbraň - Projekt Nemezis. Jejím úkolem je zastavit agentku Jill a jejích společníky. Nemilosrdný boj s monstrem Nemesis přináší napětí na každém kroku hry. Nikdy nevíte, kdy se znovu objeví.

Režim multiplayer

Hra nabízí režim multiplayer Resident Evil Resistance, který si můžete zahrát online se svými přáteli. V nabídce multiplayer si můžete vybrat stranu přeživších nebo zákeřného Masterminda. Na straně Mastermind bude Vaším úkolem komplikovat přeživším útěk. Sledujte jejich pohyb pomocí kamer, připravte jim různé nástrahy a buďte jim neustále na stopě.

Jako přeživší bude vaším úkolem pouze jedno. Přežít a dostat se ze zařízení Umbrella Corporation. Zlomyslný Mastermind Vám to však bude komplikovat. Spolupracujte s dalšími přeživšími, hledejte únikové cesty, najděte si vlastní strategii a vyhněte se překážkám, které vám brání v úniku.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Capcom
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí, vulgárnosti
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 15 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

Dabing: anglické
VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5055060949696

Všechny parametry

Recenze Resident Evil 3 - PS4 hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Resident Evil 3 - PS4 hra