Reolink RLC-842A

IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: externí, Cloud řešení. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

IP kamera Reolink RLC-842A s vysokým rozlišením, detekcí osob a vozidel a 5× optickým zoomem pro maximální přiblížení, dokáže ochránit váš domov či majetek. Kamera disponuje nočním viděním v dosahu až 30 metrů a certifikací s krytím IP66.

IP kamera Reolink RLC-842A

Kopulovitá kamera Reolink RLC-842A s vysokým rozlišením a rozlišením 8 Mpx Ultra HD PoE vám nabízí detailní a extrémně ostré snímky a videa, jakož i vestavěný mikrofon pro nahrávání zvuku. Kamera je vybavena technologií detekce osob a vozidel. Pohyby ostatních předmětů mohou být ignorovány, aby se omezily falešné poplachy.

Neuvěřitelné noční vidění

Díky 24 infračerveným LED diodám a pokročilé technologii 3D DNR je to dokonalá kamera pro noční vidění. Viditelnost ve tmě dosahuje až 30 metrů.

5× optický zoom pro více detailů

Motorizovaný objektiv s proměnlivým ohniskem poskytuje kameře RLC-842A pozorovací úhel 27°~96° a její 5× optický zoom umožňuje přiblížení pro dosažení úžasných detailů nebo oddálení pro maximální pokrytí sledované oblasti.

Časosběrné video - zábavné nahrávání

Pro zachycení dynamiky dlouhodobých událostí je nejvhodnější časosběrné video. Časosběrné video kamery RLC-842A umožňuje rychleji a snadněji sledovat události, jako je východ slunce nebo kvetoucí květiny. Tato funkce není k dispozici, pokud je kamera připojena k NVR.

PoE - snadnější a jednodušší způsob instalace

Bezpečnostní IP kamera RLC-842A využívá technologii PoE, k přenosu dat i napájení se používá jediný kabel. Zjednodušené zapojení znamená snadnější a čistší instalaci. Je to také skvělá volba pro kutily.

Flexibilní možnosti nahrávání

IP kamera RLC-842A podporuje nepřetržité nahrávání, nahrávání při detekci pohybu nebo nahrávání podle naplánovaného času. Všechny 3 typy videí lze ukládat na microSD kartu, do NVR Reolink nebo na server FTP. Záleží jen na vás, kterou metodu si vyberete.

IK10 odolnost proti vandalismu

Odolnost proti vandalismu IK10 znamená, že tato kamera je odolnější proti vnějšímu poškození. Její objektiv je dobře chráněn odolným sklem, které zabraňuje jeho poškození, když do kamery náhodou něco narazí nebo se jí někdo pokusí zničit.

Ukládání nahrávek na microSD kartu

Kamera je vybavena slotem pro microSD kartu (až 256 GB) a můžete tak využívat následující funkce:

  • Zaznamenávat a ukládat videa spouštěná pohybem na místě.
  • Přehrát si celou zaznamenanou historii videa, abyste nezmeškali žádné podrobnosti (i na dálku).
  • Vše cenově efektivní bez poplatků a zbytečných nákladů navíc.

Vodotěsnost pro venkovní použití

IP kamera Reolink RLC-842A je díky svému robustnímu krytu a tělu vodotěsná s krytím IP66. Funguje perfektně uvnitř i vně vašeho domu za jakýchkoli nepříznivých povětrnostních podmínek.

Spolupracuje s Reolink NVR

Chcete-li ukládat videa po mnohem delší dobu nebo chcete pracovat s více kamerami, je nejlepší volbou připojení této kamery ke kompatibilnímu NVR Reolink nebo k jednomu z kamerových systémů. K nahrávání videa můžete také použít server FTP nebo diskovou stanici (např. Synology). Plánujete-li zakoupit NVR, doporučujeme pro nejlepší kompatibilitu použít NVR Reolink.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 3840x2160
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Reolink RLC-842A

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi