Reolink Duo PoE

  • Sleva 12 %

IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: externí, Cloud řešení. Více info


Cena 3 969 Kč

Sleva 12 % z předcházející ceny: 4 499 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 40 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Smart IP kameru Reolink Duo PoE snadno poznáte díky jejím duálním čočkám, které monitorují mnohem větší oblast než tradiční kamery. Umožňuje snímat 150° široký úhel s velmi nízkým zkreslením obrazu. Můžete tak pomocí jedné kamery snímat větší prostor a snadněji zajistit domov nebo podnikání.

Duální čočky pro větší zabezpečení domácnosti

Tato nová kamera je tak výrazně odlišná od ostatních kamer na trhu díky svým duálním čočkám, které monitorují mnohem větší plochu. Umožňuje vám používat 150° široký pozorovací úhel a vytváří jen velmi nízké zkreslení.

Umělá inteligence

Duo Poe je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od pavouků nebo kymácejících se stromů jsou minulostí

Noční vidění až na 30 metrů

24 ks infračervených LED diod umožňují super noční vidění na velké vzdálenosti – až 30 metrů za zhoršených světelných podmínek, kdy normální bezpečnostní systémy nefungují. Navíc Vám tmu ozáří 8 spotlight světel se svítivostí 560 lumenů.

Detekce pohybu

Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera Duo Poe vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na microSD kartě nebo v Reolink aplikaci.

  • E-mail - Budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.
  • Aplikace - Zasílání oznámení na mobilní zařízení.
  • MicroSD karta - Podpora 256GB microSD karty pro ukládání pohybových událostí.

Vzdálený přístup nikdy nebyl tak snadný

Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře Duo Poe k přehledu o vašem domově či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:

  1. Bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení
  2. Bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webové prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.)

Jednodušší a jednodušší způsob instalace

Funkce Power over Ethernet (PoE) pomáhá přenášet videa a napájení pomocí jediného síťového kabelu. Ve srovnání s tradičními bezpečnostními kamerami, které nejsou standardem PoE, kamera Duo Poe snižuje počet řidičů a má větší flexibilitu při instalaci, což vyhovuje nadšencům a domácím kutilům.

Vodotěsný design

Venkovní sledovací kamera Duo Poe funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, a to díky IP certifikaci IP66.

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7

Máte-li více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Bezplatná aktualizace firmwaru – jednoduchá, rychlá a flexibilní

Získat aktualizaci Reolink firmwaru pro bezpečnostní kamery IP je velmi jednoduché – stáhněte si firmware na stránce s firmwarem a aktualizujte firmware v klientském softwaru. Všechno je zdarma. Proces vydání a aktualizace firmwaru je také flexibilní a rychlý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 2560x1440
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Reolink Duo PoE

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi