Reolink Duo 4G

  • Sleva

IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: externí, Cloud řešení. Více info


Cena 9 999 Kč

Sleva 9 % z předcházející ceny: 10 999 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat se a získat 100 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Reolink Duo 4G je 100% bezdrátová mobilní bezpečnostní 2K smart bateriová kamera, která funguje v síti 4G LTE. Jedná se o ideální dohledové řešení bez kabelů a změti drátů v místech, kde je omezeno či chybějící pokrytí Wi-Fi a kde není přístup k elektřině. Tuto kameru nainstalujete nebo vezmete jednoduše kamkoli – uvnitř i venku.

Duální čočky pro lepší zabezpečení domácnosti

Smart kamera je výrazně odlišná od ostatních kamer na trhu díky duálním čočkám, které monitorují mnohem větší plochu. Umožňuje vám používat 150° široký pozorovací úhel a vytváří jen velmi nízké zkreslení.

Umělá inteligence

Reolink Duo 4G je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění jen když se kolem vašeho domu nebo obchodu pohybuje podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od hmyzu nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.

Noční vidění až na 30 metrů

24 ks infračervených LED diod umožňují noční vidění na velké vzdálenosti – až 30 metrů za zhoršených světelných podmínek, kdy normální bezpečnostní systémy nefungují. Navíc vám tmu ozáří 8 spotlight světel o svítivosti 560 lumenů.

Detekce pohybu

Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera Duo 4G vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na microSD kartě o velikosti až 128 GB nebo v aplikaci Reolink.

  • E-mail - budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.
  • Aplikace - zasílání oznámení na mobilní zařízení.
  • MicroSD karta - podpora 128GB microSD karty pro ukládání pohybových událostí.

Vzdálený přístup nebyl nikdy tak snadný

Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře Duo 4G k přehledu o vašem domově či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:

  1. Bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení.
  2. Bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webového prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Vodotěsný design

Venkovní sledovací kamera Duo 4G funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, a to díky IP certifikaci IP66.

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7

Máte-li více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Bezplatná aktualizace firmwaru - jednoduchá, rychlá a flexibilní

Získat aktualizaci Reolink firmwaru pro bezpečnostní kamery IP je velmi jednoduché – stáhněte si firmware na stránce s firmwarem a aktualizujte firmware v klientském softwaru. Vše je zdarma a proces vydání a aktualizace firmwaru je také flexibilní a rychlý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 2560x1440
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Reolink Duo 4G

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi