Reolink Duo 2 Wi-Fi


IP kamera, Vestavěný mikrofon, Pohybový senzor, Noční vidění, Způsob použití: externí, Cloud řešení. Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

4K smart IP kamera Reolink Duo 2 Wi-Fi s duálními čočkami a umělou inteligencí je schopna monitorovat mnohem větší plochu. Umožňuje vám používat panoramatický 180° široký pozorovací úhel a vytváří jen velmi nízké zkreslení.

Umělá inteligence

Reolink Duo 2 Wi-Fi je kamera, která je vybavena inteligentní technologií detekce pohybu, dokáže rozpoznat lidi a vozidla od jiných objektů. Dostávejte upozornění pouze když se kolem vašeho domu nebo obchodu motá podezřelá osoba nebo auto. Nežádoucí poplachy od hmyzu nebo kymácejících se stromů jsou minulostí.

Noční vidění až na 30 metrů

24 ks infračervených LED diod umožňují noční vidění na velké vzdálenosti – až 30 metrů za zhoršených světelných podmínek, kdy normální bezpečnostní systémy nefungují. Navíc vám tmu ozáří 8 spotlight světel o svítivosti 560 lumenů.

 

Detekce pohybu

Kdykoli je zjištěno nebezpečí, kamera Duo 2 Wi-Fi vás okamžitě upozorní. Přehrajte si pohybové klipy na microSD kartě nebo v aplikaci Reolink.

  • E-mail - budou vám zaslány 30sekundové videoklipy nebo fotografie.
  • Aplikace - zasílání oznámení na mobilní zařízení.
  • MicroSD karta - podpora 256GB microSD karty pro ukládání pohybových událostí.

Vzdálený přístup nebyl nikdy tak snadný

Ať už jste kdekoli, můžete využít vzdálený přístup k síťové kameře Duo 2 Wi-Fi k přehledu o vašem domově či podnikání, a to díky živému streamování těmito způsoby:

  1. Bezplatná aplikace Reolink na mobilním zařízení.
  2. Bezplatná aplikace Reolink Client v počítači nebo webového prohlížeče (IE, Google Chrome, Microsoft Edge, Safari, Firefox atd.).

Vodotěsný design

Venkovní sledovací kamera Duo 2 Wi-Fi funguje perfektně venku i za drsných povětrnostních podmínek, a to díky IP certifikaci IP66.

Pracujte s Reolink NVR pro spolehlivé nahrávání 24/7

Máte-li více IP kamer nebo chcete nahrávat 24/7, je vaše nejlepší volba Reolink NVR jednotka. NVR pracuje perfektně a efektivně s kamerami pro nepřetržité monitorování a nahrávání.

Bezplatná aktualizace firmwaru - jednoduchá, rychlá a flexibilní

Získat aktualizaci Reolink firmwaru pro bezpečnostní kamery IP je velmi jednoduché – stáhněte si firmware na stránce s firmwarem a aktualizujte firmware v klientském softwaru. Vše je zdarma a proces vydání a aktualizace firmwaru je také flexibilní a rychlý.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozlišení 4608x1728
Způsob použití externí
Noční vidění Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Reolink Duo 2 Wi-Fi

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi