Remington S 8670

1 749 Kč ? Ušetříte 50 % 879 Kč

Nákupem získáte 8,79 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Firma REMINGTON Vám nabízí velice zajímavý soubor nástrojů. A sice REMINGTON S8670. Jedná se o styler, který ale nabízí různé nástavce. Například kulmu, krepovač či žehličku na vlasy, které jsou vybaveny keramickou, teflonovou a turmalínovou vrstvou pro trojí ochranu. Styler REMINGTON S8670 je vybaven rychlým zahříváním. Na správnou teplotu se zahřeje za 60 sekund. Styler je vybaven 19 mm úzkou kulmou pro vytváření kadeří, resp. spirálovým nástavcem pro tvorbu volných kadeří. S kartáčovým nástavcem si zase vytvoříte krásné vlny s plným objemem. K dispozici budete mít i 4 pinety. Samozřejmostí je i automatické vypínání po hodině nečinnosti. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 50 %

Popis produktu

Multistyle

Styler REMINGTON S8670 je opravdu všestranný. Nabídne vám množství funkcí a užitků. Můžete si upravit svůj vzhled přesně podle svých představ. Chcete vlasy narovnat, nakrepovať, udělat kadeře nebo navlniť, případně vlasům dodat objem. S tímto nástrojem není absolutní problém. Jeho užívání je neuvěřitelně jednoduché. Nabízí vám k tomu kopu nástavců na profesionální úrovni. Jednoduše je nasadíte i odstraníte. V klidu domova si tak vytvoříte všechny styly které vás napadnou.

Keramická ionizace

Styler REMINGTON S8670 vám nabídne mimo jiné i funkci keramické ionizace. Tato zajistí neodolatelně jemný účes. Navíc tento účes dosáhne bez krepatění a budete ho mít hotový za chvilku. Pomocí šikovné technologie se také zbavíte nepříjemného elektrizování vlasů.

Trojnásobná ochrana

Všechny tři využití kulmy REMINGTON S8670 - kulma, krepovačka i žehlička - mají povrch s hladkým klouzáním, keramikou, ionizací a turmalínem. Tímto vybavením dosahují trojí ochranu. Zaprvé dokonalým rozložením teploty. Zadruhé nepřilnavosti. A zatřetí leskem bez krepatění.

Bezpečnost

O bezpečnost v souvislosti se Styler REMINGTON S8670 se stará například funkce automatického vypnutí, která po nečinnosti 60 minut styler automaticky vypne. Čili se nemusíte obávat že styler zapomenete někde položený a odejdete. Styler nenadělá žádné škody. Styler nabízí i pouzdro na skladování.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Automatické vypnutí Ne
  • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Remington
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Funkce

Automatické vypnutí: Ne
Počet teplot.nastavení: 6

Ostatní

Kód produktu: S 8670

Všechny parametry

Recenze Remington S 8670

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Remington S 8670