Remington S 8500 Shine Therapy Straightener


Žehlička na vlasy, Počet teplotních nastavení: 9, Možnost nastavení teploty, Čas nahřátí: 15 s, Příkon: 50 W, Hmotnost: 450 g. Více info


Cena 839 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 8 Kč Zobrazit nápovědu


4,9 / 5

23×

92.7% Kvalita
Výborná

94.5% Hodnota za peníze
Výborná

23 nákup

Zobrazit 23 recenzí

Popis produktu

Žehlička na vlasy Remington S 8500 Shine Therapy Straightener vám dopřeje až o 86% lesku při využití Shine Therapy systému. Žehlička využívá žehlící plochy ze zdokonalené keramiky napuštěné marockým arganovým olejem. Využívá i digitální displej, se kterým si nastavíte až 9 teplotních nastavení. Jedná se o rozmezí 150 - 230 stupňů, takže opravdu široký výběr. Do stavu ideální provozu je žehlička zahřátá jen za 15 sekund. O kvalitě žehličky hovoří také plovoucí plochy, resp. funkce Turbo Boost. Pro snazší ovládání je žehlička na vlasy REMINGTON S8500 opatřena zámkem teplotního nastavení, a také uzamykatelnými žehlicími plochami. Samozřejmostí je i funkce automatického vypnutí doplněna žáruvzdorným pouzdrem. Tím je postaráno o bezpečnost.

Remington S 8500 Shine Therapy Straightener

 • o 86% více lesku *
 • Žehlící plochy ze zdokonalené keramiky napuštěné marockým arganovým olejem
 • digitální displej
 • 9 teplotních nastavení od 150 ° C - 230 ° C
 • Rychlé 15sekundové zahřátí
 • Plovoucí plochy pro dokonalý tlak na vlasy
 • Funkce Turbo Boost
 • Zámek teplotního nastavení
 • Automatické vypnutí po 60 minutách
 • Uzamykatelné žehlicí plochy
 • žáruvzdorné pouzdro
 • celosvětové napětí
 • otočný kabel

Shine Therapy

Shine Therapy je moderní systém kterým je žehlička na vlasy REMINGTON S8500 vybavená. Jedná se vlastně o keramické plochy nové generace. Tyto plochy jsou napuštěné vitaminovým kondicionérem, který zanechává Vaše vlasy ultrahladké, lesklé jako zrcadlo, a ještě je i chrání před poškozením tím, že po zahřátí rovnoměrně uvolňuje do vlasů mikročástečky. Životnost tohoto systému je během trvanlivosti celého produktu.

Keramické vyživující plochy

Žehlička REMINGTON S8500 nabízí jednu kvalitní funkci za druhou. Keramické plochy obsahují kondicionér, který obsahuje marocký arganový olej bohatý na vitamin E. Tento olej je speciálně vyrobený pro to aby zanechal vaše vlasy zdravé, zářivě lesklé a ultrahladké. Jednoduše, s žehličkou dosáhnete úžasné efekty. Krásně hladké vlasy, upravené profesionálně as důrazem na šetrnost a výživu vlasů.

Funkce nastavení teploty

S možností různých natavení teploty vás žehlička vlasů REMINGTON S8500 postaví do pozice panovníka nad teplotou. Můžete si nastavit přesně teplotu vhodnou pro vaše vlasy, způsob úpravy vašich vlasů. Pro barvené resp. odbarvené, nebo jemné vlasy použijte nižší teplotu, střední teplotu pro přirozené vlasy, a nejvyšší teplotu pro husté nepoddajné, velmi kudrnaté a těžce tvarovatelné vlasy. Vyjádřeno v číslech, máte na výběr až 9 nastavení teploty. Tyto si snadno nastavíte a zobrazíte pomocí digitálního displeje. Maximální teplota je 230 stupňů.

Bezpečnost

O bezpečnost se stará hlavně funkce automatického vypnutí po 60 minutách nečinnosti. To znamená že pokud žehličku na vlasy REMINGTON S8500 ponecháte bez dozoru, a nestisknete nějaké tlačítko nebo nastavení během 60 minut, automaticky se vypne. Nemusíte se tedy obávat v případech že si upravíte vlasy a odložíte ji a odejdete. Žehlička nezpůsobí škodu ale se sama vypne. Můžete být spokojeni. Pro bezpečnost slouží i žáruvzdorné pouzdro které kvalitně a bezpečně poslouží při přenášení žehličky.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ne
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 15 s
Automatické vypnutí Ano
Počet teplotních nastavení 9
Keramický povrch Ano

Hodnocení

4,9 / 5

23 recenzí Remington S 8500 Shine Therapy Straightener

92.7% Kvalita
Výborná

94.5% Hodnota za peníze
Výborná

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

3. 1. 2024

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • Kvalitní spravování

Ivana

3. 12. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze VynikajicíGabriela

1. 9. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


 • lehká, nízký příkon
 • zatím bez nedostatků

Dana

13. 7. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí