Remington S 6500


Ionizátor: Ne, Možnost nastav. teploty: Ano, Čas nahřátí: 15 s, Automatické vypnutí: Ano, Keramický povrch: Ano. Více info


Cena 699 Kč


Top příslušenství

5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Se Styler REMINGTON S6500 si můžete vlasy snadno a jednoduše, v pohodlí domova, narovnávat a natáčet. Je vám to umožněno díky specificky zaobleným hranám a drážkám vedoucím prameny vlasů na vytvoření různých typů účesů. Styler je vybaven zdokonaleným keramickým povrchem, který je 2 x hladší a 3 x trvalejší. O nastavení a informace o přístroji se stará digitální displej. Je možné nastavit teplotu v rozmezí od 150 do 230 stupňů. Styler REMINGTON S6500 je také vybaven rychlým zahřátím, na provoz je připraven již během 15 sekund. O samotnou úpravu vlasů se starají úzké a 110 mm dlouhé plochy. Při využití žehličky je možné uzamknout kloub žehlících kleští. O bezpečnost se stará funkce automatického vypnutí.

Zdokonalený keramický povrch

Charakteristickým prvkem u kulmy REMINGTON S6500 je zdokonalený keramický povrch. Jedná se o speciální, zdokonalený, keramický povrch, který je 2 x hladší a 3 krát trvalejší. Tento povrch zajistí, že se teplota mnohem lépe rozloží na ploše. Tím pádem si dokážete vlasy ještě dokonalejší vyžehlit. Takže neváhejte a dopřejte si luxus. Dopřejte si kvalitní účesy, přesně takové jako od profesionálního kadeřníka.

Bezpečnost

O bezpečnost v souvislosti se Styler REMINGTON S6500 se starají několik funkcí. Například funkce automatického vypnutí, která po nečinnosti 60 minut styler automaticky vypne. Čili se nemusíte obávat že styler zapomenete někde položený a odejdete. Styler nenadělá žádné škody. Styler nabízí i pouzdro odolné proti teplu. Toto se hodí zejména při přenášení kulmy. Nenastanou situace, že se o něj opřete a popálíte.

Funkce zámku teploty

Pro dokonalejší úpravu vlasů nabízí styler REMINGTON S6500 i funkci uzamykání teploty. Jednoduše si nastavíte požadovanou teplotu a pomocí tlačítka ji uzamknete. Na displeji se vám zobrazí symbol uzamčení. Tímto se vyhnete například nechtěné změně teploty.

 • Zdokonalený keramický povrch
 • Delší úzké 110 mm plochy
 • 2 x hladší skluz
 • 3 x delší výdrž
 • Digitální displej od 150 do 230 ° C,
 • 120 - 240 V (možnost různého napětí - můžete používat iv zahraničí)
 • Rychlé zahřátí během 15 sekund
 • Uzamknutelná kloub žehlících kleští
 • Automatické vypnutí po 60 minutách (pokud nestisknete žádné tlačítko)
 • Otočný kabel- 2,5 m
 • Součástí je teplovzdorné pouzdro a "Curl Secrets link" video pro instrukce k vytvoření různých stylů

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Ionizátor Ne
Možnost nastav. teploty Ano
Čas nahřátí 15 s
Automatické vypnutí Ano
Keramický povrch Ano

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Remington S 6500

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

PETRA

28. 7. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá