Remington MB 4110 Kit

Zobrazit

  • Výprodej

Napájení: 230V + baterie, Vodotěsný: Ne, Výdrž baterie: 40 min., Počet nastavení sestřihu: 25 Více info


Cena 698 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 7 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


4,3 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

3 dva nákupy

Zobrazit 3 recenze

Popis produktu

Upravte si bradu do stylového strniště. Buďte nedbale elegantní a sexy. Kdo by nechtěl, že? Tak neváhejte a pořiďte si zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit. Je vybaven zdokonalenými titanovými čepelemi. Tyto čepele jsou samoostřící, a tudíž není nutná jejich údržba a přesto budou vždy skvěle ostré a připravené k práci. Zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit nabízí i mikro nastavení, od 0,4 do 5,5 mm. Tento zastřihovač je možné používat na síťové nebo akumulátorové napájení. V případě akumulátorového vydrží v provozu až 40 minut. I čištění je jednoduché. Omyvatelné hlavy stačí jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou.

Skvělé strniště

Se zastřihovačem REMINGTON MB4110 Kit dosáhnete stylové strniště, které dobře vypadá a okouzlí. Zastřihovač nabízí intuitivní, snadné použití. Má unikátní mikro nastavení a tak můžete mít vše pod kontrolou. Strojek je extrémně všestranný, takže můžete zkoušet a najít pro sebe perfektní délku zastřižení.

USB nabíjení

Ještě jste asi nepoužívali přístroj s tak jednoduchým nabíjením. Protože zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit můžete nabíjet pomocí USB! Tak si například nemusíte dělat problémy s napětím když cestujete do zahraničí a podobně, zastřihovač jednoduše zastrčíte například do USB portu vašeho notebooku a je to vybaveno. K tomu bude sloužit přibalen USB kabel. Ale samozřejmě máte možnost napájet i pomocí klasického napájecího kabelu. Pokud si vyberete možnost bez kabelu. Zastřihovač vydrží v provozu až 40 minut na jedno nabití. Takže budete mít kupu času upravit si bradu bez omezení.

Zdokonalené TITANUM

Zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit využívá zdokonalený titanový povrch. To, jinak řečeno znamená, že využívá titanový materiál napuštěný chromem, který dělá čepel pevnější a ostřejší v porovnání s předchozím titanovým povrchem. Opravdu, tento zastřihovač je skvělý v každém směru. Snadné čištění, kvalitní samoostřící čepele, napájení jednoduché jako hračka. Bude radost ho používat. Ke všemu má k dispozici také kontrolu nabíjení a cestovní pouzdro.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Napájení 230V + baterie
Vodotěsný Ne
Výdrž baterie 40 min.
Počet nastavení sestřihu 25

Hodnocení

4,3 / 5

3 recenze Remington MB 4110 Kit

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Věra

20. 9. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Mám výrobek krátce, ale při použití je výborný.
  • Prozatím nemám žádný problém.

Prozatím jsem spokojen se strojkem a splnil mé očekávání.


Pavel

2. 3. 2018

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze NehodnocenoBroža

7. 10. 2016

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Vekmi dobrý,perfektně se drží v ruce,baterie drží,snadná údržba.