Remington MB 4110 Kit

Upravte si bradu do stylového strniště. Buďte nedbale elegantní a sexy. Kdo by nechtěl, že? Tak neváhejte a pořiďte si zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit. Je vybaven zdokonalenými titanovými čepelemi. Tyto čepele jsou samoostřící, a tudíž není nutná jejich údržba a přesto budou vždy skvěle ostré a připravené k práci. Zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit nabízí i mikro nastavení, od 0,4 do 5,5 mm. Tento zastřihovač je možné používat na síťové nebo akumulátorové napájení. V případě akumulátorového vydrží v provozu až 40 minut. I čištění je jednoduché. Omyvatelné hlavy stačí jednoduše opláchnout pod tekoucí vodou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 21 %

Popis produktu

Skvělé strniště

Se zastřihovačem REMINGTON MB4110 Kit dosáhnete stylové strniště, které dobře vypadá a okouzlí. Zastřihovač nabízí intuitivní, snadné použití. Má unikátní mikro nastavení a tak můžete mít vše pod kontrolou. Strojek je extrémně všestranný, takže můžete zkoušet a najít pro sebe perfektní délku zastřižení.

USB nabíjení

Ještě jste asi nepoužívali přístroj s tak jednoduchým nabíjením. Protože zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit můžete nabíjet pomocí USB! Tak si například nemusíte dělat problémy s napětím když cestujete do zahraničí a podobně, zastřihovač jednoduše zastrčíte například do USB portu vašeho notebooku a je to vybaveno. K tomu bude sloužit přibalen USB kabel. Ale samozřejmě máte možnost napájet i pomocí klasického napájecího kabelu. Pokud si vyberete možnost bez kabelu. Zastřihovač vydrží v provozu až 40 minut na jedno nabití. Takže budete mít kupu času upravit si bradu bez omezení.

Zdokonalené TITANUM

Zastřihovač REMINGTON MB4110 Kit využívá zdokonalený titanový povrch. To, jinak řečeno znamená, že využívá titanový materiál napuštěný chromem, který dělá čepel pevnější a ostřejší v porovnání s předchozím titanovým povrchem. Opravdu, tento zastřihovač je skvělý v každém směru. Snadné čištění, kvalitní samoostřící čepele, napájení jednoduché jako hračka. Bude radost ho používat. Ke všemu má k dispozici také kontrolu nabíjení a cestovní pouzdro.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Napájení 230V + baterie
  • Vodotěsný Ne
  • Výdrž baterie 40 min.
  • Počet nastavení sestřihu 25

Další vlastnosti

Značka: Remington
Vodotěsný: Ne
Umývatelná hlava: Ano
Odnímatelná stříhací hlava: Ne

Funkce

Nabíjecí: ano
Počet nastavení sestřihu: 25
Nastavitelný hřeben: Ano
Odsávání: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá, stříbrná

Display/Grafika

Vestavěný displej: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230V + baterie

Baterie

Indikace stavu nabití: Ano
Doba nabíjení: 960 min.
Výdrž baterie: 40 min.

Ostatní

Kód produktu: MB4110

Všechny parametry

Recenze Remington MB 4110 Kit

Hodnocení zákazníků

80 % Ohodnotili 2 zákazníci, kteří si produkt zakoupili.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Pavel, 02.3.2018

Broža, 07.10.2016

Vekmi dobrý,perfektně se drží v ruce,baterie drží,snadná údržba.

Příslušenství k Remington MB 4110 Kit