Remington D 3010


Fén, Příkon: 2000 W, Počet rychlostí: 2, Počet teplotních stupňů: 3, Počet nástavců: 1, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor vzduchu, Délka kabelu: 1,8 m, Hmotnost: 690 g. Více info


Cena 549 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 5 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Prémiový vysoušeč vlasů Remington pro rychlou, efektivní a zdravou úpravu vlasů. Vykouzlete si vysoce profesionální a podmanivý účes během několika minut a v teple domova. Keramický povrch nástrojů obsahuje hedvábné proteiny a ionty, které vašim vlasům dodají dokonale lesklý a zdravý vzhled během několika málo kroků. Fén Remington D3010 Power Dry vás ohromí nejen svým profesionálním vysokým výkonem 2000 W, ale také možností volby až 3 dostupných teplot a 2 rychlostí fénování, přičemž nechybí ani funkce eco, která vám umožní spotřebovat při fénování vlasů mnohem méně elektrické energie. Možnost fénování studeným vzduchem pak vlasy spolehlivě zafixuje a zajistí vám dokonale hladký a hedvábný vzhled.

Vysoušeč vlasů Remington D 3010

  • Výkon 2000 W
  • Keramicko-ionizační mřížka pro dokonalé rozložení teploty a lesk bez krepatění vlasů
  • 3 teploty / 2 rychlosti
  • Ekologické nastavení - střední nastavení teploty šetří energii
  • Studená vlna
  • Koncentrátor
  • Odnímatelná zadní mřížka pro snadné čištění
  • Očko pro zavěšení

Keramický povrch

Keramický povrch obsahuje hedvábné proteiny a ionty, které vašim vlasům dodají dokonale lesklý a zdravý vzhled během několika málo kroků. Nyní si tedy můžete vytvořit dokonalý účes jako ze salonu bez pomoci profesionálů a v pohodlí domova!

3 teploty a 2 rychlosti foukání

Fén Remington D3010 Power Dry vás ohromí nejen svým profesionálním vysokým výkonem 2 000 W, ale také výběrem až ze 3 dostupných teplot a 2 rychlostí fénování, přičemž k dispozici je také funkce eco, díky které můžete při fénování vlasů spotřebovat mnohem méně elektrické energie. Možnost fénování studeným vzduchem pak vlasy spolehlivě zafixuje a zajistí vám dokonale hladký a hedvábný vzhled.

Generátor iontů

Fén Remington Power Dry je vybaven generátorem iontů a hedvábnou keramickou mřížkou pro účinné posílení vlasových vláken a maximální lesk bez nežádoucího krepatění. Vysoušeč je navíc vybaven úzkým koncentrátorem vzduchu, díky němuž je vytvoření požadovaného účesu rychlé a snadné.

 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Koncentrátor vzduchu 1
Hmotnost 690 g
Délka kabelu 1.8 m
Počet rychlostí 2
Ionizátor Ano
Příkon 2000 W
Počet nástavců 1
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ne
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ano
Cestovní pouzdro Ne
Sklopná rukojeť Ne

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Remington D 3010

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi

Tomáš

13. 2. 2017

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


Fén výborný, suší rychle, všeobecná spokojenost. Ideální pro řešení nehod domácích mazlíčků na látkovém vybavení bytu.<br /> Jestli mám jmenovat nevýhodu, pak je to umístění tlačítka na zapnutí chladného vzduchu - občas dochází k neúmyslnému sepnutí. Rovněž by nebyl špatný delší kabel pro snadnější manipulaci.