Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

S kulmou Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl o velikosti až 32 mm můžete vytvořit skutečně profesionální lokny, které jsou velké, krásné a dlouhotrvající. Pomáhá tomu i samotný tvar kulmy. Tato kulma patří do kolekce Pearl, což je kolekce nástrojů pro vytváření skvělých a moderních účesů. Srdcem této kolekce, a tedy i kulmy Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl, je luxusní povrch Pearl Ceramic. Jedná se o povrch napuštěný perletí, který je mnohem hladší a odolnější než tradiční keramické povrchy. Kulma má kónický tvar pro dosažení kvalitních loken. O teplotě vás bude informovat digitální LCD displej. Můžete ji nastavit v rozmezí 130 až 210 stupňů. Kulma nabízí také funkci rychlého zahřátí. Na provozní teplotu bude připravena za 30 sekund. O bezpečnost se stará funkce automatického vypnutí. Po 60 minutách nečinnosti se kulma automaticky vypne.

Kulma Remington CI9532

 • Luxusní keramický povrch s pravými perlami pro dokonalé rozložení teploty po celé pracovní ploše
 • Velká 32mm kulma pro velké volné lokny
 • Digitální LCD displej s nastavením teploty 130-210 stupňů
 • Rychlé zahřátí za 30 sekund
 • Automatické bezpečnostní vypnutí po 60 minutách
 • Zámek teploty, který zabraňuje nechtěné změně
 • Kulma s chladným koncem
 • Celosvětové napětí
 • 3m dlouhá otočná šňůra
 • Tepelně odolné pouzdro, ochranné rukavice
 • Záruka 2 roky
 • Rozměry balení V x Š x H (mm): 131 x 368 x 64
 • Hmotnost zabaleného výrobku (g ) 572

Perleťová keramika

Charakteristickým rysem kulmy Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl je luxusní povrchová úprava Pearl Ceramic. Jedná se o speciální povrch, který je tvořen keramikou a příměsí pravých perel. Tento povrch zajistí mnohem lepší rozložení teploty po pracovní ploše. Díky tomu můžete vytvářet ještě úžasnější a kvalitnější lokny a vlny. Tak neváhejte a dopřejte si luxus. Dopřejte si kvalitní účesy, jaké byste dostali od profesionálního kadeřníka.

Funkce uzamčení teploty

Pro dokonalejší úpravu vlasů nabízí kulma Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl také funkci uzamčení teploty. Jednoduše nastavte požadovanou teplotu a tlačítkem ji uzamkněte. Na displeji se zobrazí symbol zámku. Tím se zabrání nechtěným změnám teploty, např.

Bezpečnost

O bezpečnost se u kulmy Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl stará několik funkcí. Například funkce automatického vypnutí, která kulmu automaticky vypne po 60 minutách nečinnosti. Nemusíte se tedy bát, že kulmu někde zapomenete a odejdete. Kulma totiž nenapáchá žádné škody. Další funkcí, která se postará o vaši bezpečnost, je studená špička. Nemusíte se tedy bát, že byste se při manipulaci s kulmou a jejím držení popálili. A do třetice kulma nabízí také žáruvzdorné pouzdro.

Napájení

Kulma Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl využívá síťové napájení. Je vybavena funkcí celosvětového napětí, takže ji můžete používat i v zahraničí. Napájecí kabel má délku 3 metry. Při práci a manipulaci s kulmou vás tedy nebude příliš omezovat.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Remington

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Remington CI9532 Styler Pearl Pro Curl

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi