Remington AC 5999


Fén, Příkon: 2300 W, Počet rychlostí: 2, Počet teplotních stupňů: 3, Počet nástavců: 2, Ionizátor, Foukání studeným vzduchem, Koncentrátor vzduchu, Difuzér. Více info


Cena 2 749 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 27 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Nyní si můžete pořídit dokonalý účes jako od profesionála v pohodlí domova, aniž byste museli utrácet celé jmění. Společnost Remington totiž vybavila vysoušeč vlasů Remington AC5999 PRO-Air profesionálním výkonem PRO-Air AC, který vám pomůže získat vzhled jako ze salonu. Vysoušeč vlasů je lehký a snadno se používá, takže klidně držte kartáč na vlasy v jedné ruce a vysoušeč v druhé. Vysoušeč vlasů Remington AC5999 PRO-Air je vybaven profesionálním 2300W AC motorem, díky kterému je tento vysoušeč odolnější než průměrné vysoušeče se stejnosměrným motorem.

Vysoušeč vlasů Remington AC 5999

 • 2 300 W
 • Proud vzduchu o rychlosti 130 km/h pro rychlé vysoušení
 • Střídavý motor jako u profesionálních vysoušečů
 • Generátor iontů - o 90 % více iontů pro lesk bez krepatění vlasů
 • 3 teploty / 2 rychlosti
 • skutečná studená vlna pro zafixování požadovaného tvaru
 • úzký 7mm koncentrátor
 • Odnímatelná zadní mřížka pro snadné čištění
 • poutko pro zavěšení
 • 3m otočná šňůra
 • Difuzor

Ionizace pro hladší styling a zdravější vlasy

Zdravější vlasy a hladší účes i po použití fénu. To je možné pouze s vysoušečem vlasů Remington AC5999 PRO -Air, který při vysoušení vlasů využívá ionizaci. Ionty obsažené v proudu vzduchu vycházejícího z fénu mění molekuly vody z mokrých vlasů na mikrokapičky, díky čemuž vlasy vysychají snadněji a rychleji. Vlasy jsou tak vystaveny působení tělesa kratší dobu, a díky tomu zůstávají zdravější. Ionty také slouží jako prevence statické elektřiny ve vlasech a jejich krepatění, a vlasy tak zůstávají hladší. Generátor iontů se postará o 90 % více iontů pro lesk vlasů, čímž zabraňuje jejich krepatění.

Vysoce výkonný vysoušeč vlasů

Vysoušeč vlasů Remington AC5999 PRO -Air se může pochlubit rychlostí vzduchu 130 km/h, což vám ušetří čas na dokonalou přípravu vlasů. Od této chvíle vám příprava profesionálního účesu nezabere mnoho času, což oceníte nejen vy, ale i ostatní uživatelé fénu. V kombinaci s vysokým výkonem střídavého motoru je zaručeno, že získáte vysoký a profesionální výkon doma i v kadeřnickém salonu, protože AV motor poskytuje výkon 2300 W.

Vysokovýkonný sušič vlasov - REMINGTON AC5999, Sušič vlasov

Další funkce a moderní vzhled

Vysoušeč vlasů Remington AC5999 PRO -Air je cenově dostupný v moderním designu, který je doplněn elegantním černým barevným provedením. Při úpravě vlasů můžete využít 3 teploty a 2 rychlosti. Fén nabízí možnost skutečné studené vlny pro zafixování požadovaného tvaru účesu. Součástí čerpadla je úzký 7mm koncentrátor a difuzér. Péči o vysoušeč vám usnadní odnímatelná zadní mřížka, díky které je čištění snadné.

Ďalšie vybavenie a moderný dizajn - REMINGTON AC5999, Sušič vlasov

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Koncentrátor vzduchu 1
Počet rychlostí 2
Ionizátor Ano
Příkon 2300 W
Počet nástavců 2
Foukání studeným vzduchem Ano
Tryskový difuzor Ano
Difuzér Ano
Hřebenový nástavec Ne
Odnímatelná zadní mřížka Ano
Cestovní pouzdro Ne
Sklopná rukojeť Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Remington AC 5999

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi