Red Dead Redemption 2 - Xbox One hra

1 899 Kč ? Ušetříte 47 % 999 Kč

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 99,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Hra Red Dead Redemption 2 určená pro herní konzoli Microsoft Xbox One je dodávána na Blu-ray disku v anglické lokalizaci. Po neúspěšné loupeži ve městě Blackwater musí gang Van der Linde, ke kterému patří i hlavní hrdina Arthur Morgan, uprchnout a putovat rozsáhlou krajinou, protože v patách mají federálni agenty a lovce odměn. Abyste přežili, musíte s členy gangu vykrádat banky, přepadat dostavníky nebo vlaky a lovit volně žijící zvěř. Z úlovků získáte maso a další suroviny, které prodáte u obchodníků. Zobrazit celý popis

  • Akce
  • Sleva 47 %
  • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Další varianty produktu

Popis produktu

Red Dead Redemtion 2

Hra Red Dead Redemption 2 Vás zavede do Ameriky v roce 1899, kdy se období divokého západu chýlí ke konci. Po neúspěšné loupeži ve městě Blackwater jsou Arthur Morgan a gang Van der Linde nuceni uprchnout. V patách mají federálni agenty i lovce odměn. Pokud chtějí přežít, musí loupit, krást a probojovat se nebezpečným americkým vnitrozemím.

Gang Van der Linde

Gang pod vedením charismatického a idealistického Holanďana Van der Linde tvoří zločinci a odpadlíci, kteří se rozhodli, že budou žít mimo zákon. S členy gangu můžete komunikovat a pomáhat jim s úkoly, které jsou dosti rozmanité, budete např. vykrádat banky, přepadat dostavníky a vlaky nebo pomáhat při lovu. Vaše rozhodnutí a činy nebudou ovlivňovat pouze vztahy v gangu, ale i v celém světě.

Města a pohraničí

V rozsáhlém otevřeném světě, který se táhne od lesů West Elizabeth k horám Ambarino a od pláni New Hanover k bažinám Lemoyne, jsou rozmístěny osady, městečka a města. Mezi nejznámější osídlená místa patří město Valentine, které je známé pro dražby dobytka, hornické městečko Annesburg, město Saint Denis, osada pod Mount Hagen, městečko Rhodes, Strawberry a osada Lagras.

Volně žijící zvířata

Rozmanité biotopy s měnícím se podnebím obývá přibližně 200 druhů zvířat, ptáků a ryb. Ty mají unikátní chování, které je ovlivněno jejich životním prostředím. Ve hře potkáte jeleny a bizony putující ve velkých stádech, zvířata živící se mršinami s dobře vyvinutým čichem, lososy skákající proti proudu, vlky útočící ve smečce, husy létající v pevných formacích i draví ptáci. Ti všichni jsou součástí komplexního ekosystému a proto musí neustále bojovat o přežití.

Lov a rybolov

Základní dovednosti pro přežití v divočině jsou lov a rybolov. Díky nim si zajistíte potravu, materiály a zdroj příjmu. V řekách, jezerech a potocích se nachází obrovské množství ryb. Pokud chcete být úspěšný při jejich lovu musíte použít vhodnou návnadu. Lov je zaměřen na trpělivost. K sledovanému zvířeti se musíte přiblížit proti větru. Výběr zbraně a umístění zranění ovlivňuje kvalitu a cenu masa i kožešin.

Koně

Ve hře najdete 19 plemen koní. Každé z nich má odlišnou ovladatelnost i vlastnosti. Koně můžete chytat ve volné přírodě nebo zakoupit ve stájích. Kůň je Váš stálý společník. Budete na něj spoléhat stejně jako na členy gangu. Tím, že ho ošetřujete a zabezpečíte mu dobré krmivo, zlepšíte jeho vytrvalost, výkonnost i ovladatelnost. V sedle můžete skladovat zbraně, oblečení, masky i klobouky. Ke koni také připevníte drobnou kořist. Větší ulovenou zvěř přehodíte přes hřbet koně.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Take 2
Médium: BLU-RAY
Platforma: Xbox One
Typ hry: RPG
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 16 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5026555358989

Všechny parametry

Recenze Red Dead Redemption 2 - Xbox One hra

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Red Dead Redemption 2 - Xbox One hra