Razer Wolverine pro Xbox One

4 849 Kč ? 4 699 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 46,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní ovladač Razer Wolverine Ultimate v černé barvě je vhodný pro herní konzole Xbox One a počítače. Díky jeho provedení, ho můžete jednoduše přizpůsobit podle vašich požadavků. Disponuje osvětlením Razer Chroma, které mu dodá jedinečný design. Ergonomický tvar skvěle padne do ruky a používá se pohodlně. Pro optimální hraní je vybaven sadou vyměnitelných tlačítek, které můžete přemisťovat. Ovládání pomocí ovladače je jednoduché a intuitivní. Jeho funkce si můžete nastavit díky speciálnímu softwaru Razer Synapse. Každý jeden pohyb, krok či funkci budete mít pod kontrolou. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Přizpůsobitelnost

Tento ovladač  Razer Wolverine Ultimate byl navržen aby vyhovoval všem hráčům. Jeho optimální ergonomický tvar se postará o pohodlné hraní i po dlouhých hodinách a díky výměnným součástkám zaručuje přizpůsobení rukám každého hráče a jeho hernímu stylu. K této výbavě přidali i osvětlení Razer Chroma a sadu přepínatelných tlačítek a spouštěčů. Ve výsledku si můžete poskládat ovladač podle vašich požadavků.

Kvalitní výbava

Ve vrchní části najdete čtveřici tlačítek, kterými můžete zregulovat hlasitost nebo jednoduše vypnout mikrofon. Funkce jsou navíc přizpůsobitelné a to díky speciální verzi softwaru Razer Synapse. Jednotlivá tlačítka můžete přemapovat a přiřadit jim jiné funkce, které chcete používat. Funkce Remapping je k dispozici v režimu Razer Synapse pro Xbox, umožní ovládat techniku ​​vyšší úrovní jako je pohyb a zaměřování pomocí obou palců.

Osvětlení

Pro jedinečný design herního ovladače  Razer Wolverine Ultimate slouží i RGB podsvícení, které můžete díky aplikací Razer Synapse celkem přizpůsobit vašim požadavkům. Vyberte si ze široké škály světelných efektů a zajímavých profilů Razer Chroma.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Pro zařízení Xbox One

Další vlastnosti

Značka: Razer
Pro zařízení: Xbox One

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 150 mm
Výška: 30 mm
Hmotnosť: 100 g
Tloušťka: 30 mm

Další parametry

Vibrační odezva: Ano

Ostatní

Kód produktu: RZ06-02250100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Wolverine pro Xbox One

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Wolverine pro Xbox One