Razer Thresher pro PS4

  • Doprava zdarma
  • Výprodej −11 %

Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 12-28000 Hz, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Výdrž batérie: 16 hod., Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ano, Konektor: 3,5 mm jack,


Cena 3 399 Kč

Sleva 11 % z ceny doporučené výrobcem: 3 799 Kč Zobrazit nápovědu

33,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátový herní headset Razer Thresher pro PlayStation 4 vám napomůže zdolat každého herního soupeře. Je vybaven 50mm neodymovými měniči, které nabídnou kvalitní zprostředkování zvuku s frekvenčním rozsahem 12-28 000 Hz a impedancí 32 Ω. Lehká robustní konstrukce s měkkými polstrovanými náušníky zajistí vysoké pohodlí i při delším nošení. Součástí headsetu je výsuvný jednosměrný mikrofon s frekvenčním rozsahem 100-10 000 Hz a ovládací prvek na náušníku. K zařízením se připojí bezdrátově pomocí USB přijímače s 2,4GHz technologií a dosahem až 12 m nebo prostřednictvím kabelu s 3,5mm jackem. Sluchátka jsou napájena baterií s výdrží až 16 hodin.

Kvalitní herní zvuk

Stejně jako herní myš či gamepad i headset se v rukou pravého hráče změní na nebezpečnou zbraň. Díky 50mm měničům s kvalitní reprodukcí zvuku slyšíte blížící se nepřátele ještě před tím, než se objeví na monitoru. Se stejnosměrným mikrofonem na zasunovacím rameni si budete vždy jisti, že vaši spoluhráči uslyší každý rozkaz.

Dokonalé pohodlí

Vychutnejte si maximální komfort při nošení i během dlouhých herních seancí. Lehká konstrukce headsetu Razer Thresher pro PS4 je vybavena polstrovanými náušníky z paměťové pěny potaženými koženkou, které se přizpůsobí každému tvaru hlavy. Díky speciálnímu designu dokonale padnou a netlačí i v případě, že nosíte brýle.

Okamžitý přístup k ovládacím prvkům

Nenechte se zaskočit a pohotově reagujte bez přerušení hry. Pomocí ovládacího prvku nacházejícího se na náušníku jednoduše a rychle nastavíte hlasitost či ztlumíte mikrofon.

Bezdrátově nebo kabelem

Užijte si volnost při hraní nebo poslechu oblíbené hudby díky bezdrátovému připojení pomocí USB přijímače s 2,4GHz technologií, která zajistí dosah až 12 m. Nebo se jednoduše připojte k ovladači PS4 pomocí kabelu s 3,5mm jackem a získejte maximální spolehlivost přenosu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 12-28000 Hz
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 16 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Thresher pro PS4

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno