Razer Anzu Round L


Značka: Razer, Barva: černá, Šířka: 163 mm, Výška: 55 mm, Hmotnost: 55 g, Hloubka: 150 mm Více info


Cena 5 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 60 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Inteligentní brýle Razer Anzu s kulatým designem ve velikosti L filtrují o 35 % modré světlo a chrání vaše oči před UV zářením až s 99% účinností. Rám obsahuje stereo reproduktory s 16mm měniči a všesměrový mikrofon pro poslech hudby, hlasové hovory, online konference či hraní her. Brýle využívají připojení prostřednictvím Bluetooth 5.1 s velmi nízkou latencí (60 ms). Dotykový senzor umožní přepínat skladby či aktivovat hlasového asistenta. Krytí IPX4 zaručí odolnost vůči stříkající vodě, potu či dešti. Výdrž baterie dosahuje 5 hodin, po složení se brýle automaticky přepnou do režimu spánku.

Pokročilá ochrana očí

Razer Anzu jsou inteligentní brýle s vestavěnými reproduktory a všesměrovým mikrofonem ukrytým v rámu. Čočky filtrují modré světlo až o 35 %, čímž snižují namáhání očí při dlouhém sledování obrazovky monitoru. Vyměnitelné polarizační čočky chrání vaše oči před UVA/UVB zářením s 99% účinností. Bluetooth 5.1 s nízkou latencí 60 ms poskytuje kvalitní přenos zvuku bez výrazného zpoždění či trhání zvuku.

Inteligentní ovládání

Praktické dotykové ovládání umístěné na rámu umožní přepínat skladby, spravovat hovory či aktivovat hlasového asistenta na vašem chytrém telefonu. Výdrž baterie na jedno nabití dosahuje až 5 hodin, což zaručí dostatek energie pro dlouhé hovory či herní večery bez přerušení. Po složení šetří energii automatickým vypnutím. Samozřejmostí je i odolnost vůči stříkající vodě s certifikací IPX4, brýle se tak nemusíte bát používat i během nepříznivého počasí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Razer
Barva černá
Šířka 163 mm
Výška 55 mm
Hmotnost 55 g
Hloubka 150 mm

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Anzu Round L

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno