Razer Ornata V2 RZ03-03380100-R3M1 černá


Rozhraní: USB, Podsvícení: Ano, Podporovaný OS: Windows, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Ergonomické provedení: Ano, Programovateľné klávesy: Ano,


Cena 2 899 Kč

28,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní klávesnice Razer Ornata V2 (RZ03-03380100-R3M1) v černém provedení je určena pro náročné hráče a uživatele. Propracované ergonomické provedení v podání podložky na zápěstí je velmi účinné při dlouhodobém používání. Měkkou podložku můžete kdykoliv odpojit. Klávesnice disponuje kvalitními mechanickými spínači, rychlým bodem aktivace, programovatelnými a multimediálními tlačítky, barevným podsvícením, které můžete upravovat pomocí funkce Razer Chroma RGB a také možností stlačování více kláves současně díky technologii 10 Key roll-over a Anti-ghosting. Herní klávesnice má US lokalizaci znaků.

Stvořená pro hráče

Herní klávesnice Razer Ornata V2 (RZ03-03380100-R3M1) v černém provedení je stvořená pro opravdové hráče a náročné uživatele, kteří od herního zařízení vyžadují spolehlivost, kvalitu a několik vylepšení. Při herních klávesnicích je velmi důležitá rychlá odezva a hlavně odolnost. Mechanické spínače jsou zárukou nejen vysoké odolnosti, ale i rychlého bodu aktivace, se kterým budete moci okamžitě zadávat další akce při hraní her. Uživatelské prostředí vylepší multimediální klávesy pro požadované zkratky a rychlý přístup k funkcím, stejně i programovatelná tlačítka. Všechny akce, útoky v hrách a další vlastnosti tak budete mít hned po ruce.

Maximální pohodlí

Dlouhodobé hraní a používání již nebude překážkou. Při náročném používání klávesnice to nejvíce pociťuje zápěstí. Výhodou herní klávesnice Razer Ornata V2 (RZ03-03380100-R3M1) je ergonomické zpracování. Větší komfort dodává měkká podložka na zápěstí. Takto bude zápěstí v maximálním pohodlí a ve vyvážení s klávesnicí. V případě potřeby lze tuto ergonomickou pomůcku jednoduše odpojit.

Energické podsvícení

Vylepšený pocit a akčnější zážitky při hraní nabízí barevné Razer Chroma RGB podsvícení, které můžete upravovat a regulovat. Nastavíte si tak efekty podsvícení, barevné motivy, nebo zvýraznění jednotlivých kláves. Potřebný software si můžete stáhnout na stránkách výrobce ZDE.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Ergonomické provedení Ano
Programovateľné klávesy Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Ornata V2 RZ03-03380100-R3M1 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno