Razer Ornata V2 RZ03-03380100-R3M1 černá

2 899 Kč ? Ušetříte 17 % 2 399 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 23,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní klávesnice Razer Ornata V2 (RZ03-03380100-R3M1) v černém provedení je určena pro náročné hráče a uživatele. Propracované ergonomické provedení v podání podložky na zápěstí je velmi účinné při dlouhodobém používání. Měkkou podložku můžete kdykoliv odpojit. Klávesnice disponuje kvalitními mechanickými spínači, rychlým bodem aktivace, programovatelnými a multimediálními tlačítky, barevným podsvícením, které můžete upravovat pomocí funkce Razer Chroma RGB a také možností stlačování více kláves současně díky technologii 10 key roll-over a anti-ghosting. Herní klávesnice má US lokalizaci znaků. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 17 %

Popis produktu

Stvořená pro hráče

Herní klávesnice Razer Ornata V2 (RZ03-03380100-R3M1) je v černém provedení. Je stvořená pro opravdové hráče a náročné uživatele, kteří od herního zařízení vyžadují spolehlivost, kvalitu a několik vylepšení. Při herních klávesnicích je velmi důležitá rychlá odezva a hlavně odolnost. Mechanické spínače jsou zárukou nejen vysoké odolnosti, ale i rychlého bodu aktivace, se kterým budete moci okamžitě zadávat další akce při hraní her. Uživatelské prostředí vylepší multimediální klávesy pro požadované zkratky a rychlý přístup k funkcím, stejně i programovatelná tlačítka. Všechny akce, útoky v hrách a další vlastnosti tak budete mít hned po ruce.

Maximální pohodlí

Dlouhodobé hraní a používání již nebude překážkou. Při náročném používání klávesnice to nejvíce pociťují zápěstí. Výhodou herní klávesnice Razer Ornata V2 (RZ03-03380100-R3M1) je ergonomické zpracování. Větší komfort dodává měkká podložka na zápěstí. Takto budou v maximálním pohodlí a ve vyvážení s klávesnicí. V případě potřeby lze tuto ergonomickou pomůcku jednoduše odpojit.

Energické podsvícení

Vylepšený pocit a akčnější zážitky při hraní nabízí barevné Razer Chroma RGB podsvícení, které můžete upravovat a regulovat. Nastavíte si tak efekty podsvícení, barevné motivy, nebo zvýraznění jednotlivých kláves. Potřebný software si můžete stáhnout na stránkách výrobce ZDE.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ano
  • Programovatelné klávesy Ano

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 463 mm
Výška: 33 mm
Hmotnost: 1215 g
Hloubka: 154 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovatelné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ano

Další parametry

Lokalizace: US

Ostatní

Kód produktu: RZ03-03380100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Ornata V2 RZ03-03380100-R3M1 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Ornata V2 RZ03-03380100-R3M1 černá