Razer Ornata Chroma

Herní klávesnice Razer Ornata Chroma (US Layout) je díky své konstrukci určená tak na adrenalinové herní zážitky jako i na psaní delších textů. Hybridní klávesnice v sobě spojuje přednosti mechanických a membránových kláves, čehož výsledkem je příjemná a rychlá hmatová odezva při hraní her či psaní. Vyznačuje se RGB podsvícením Razer Chroma s možností konfigurace, které se postará o tu správnou herní atmosféru. Je vybavena odnímatelnou opěrkou zápěstí, která zajistí vysokou úroveň komfortu i při herních maratonech. Výhodou je podpora funkce anti-ghosting až pro 10 najednou stlačených tlačítek. K zařízením se připojuje prostřednictvím kabelu s USB konektorem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • sleva s kódem 870 Kč

Popis produktu

Důmyslně sestavena konstrukce kláves

Herní klávesnice Razer Ornata Chroma v sobě díky jedinečné technologii RAZER™ MECHA-MEMBRANE kombinuje výhody membránových i mechanických kláves. Gumová membrána zajistí měkké stisk kláves, přičemž kovová západka potvrdí stlačení cvaknutím, čímž se docílí rychlá reakce na každý dotyk. Umožní tak rychlé a efektivní ovládání pro každou klíčovou akci ve vaší oblíbené hře.

Vše pro dosažení vítězství

Vychutnejte si jedno vítězství za druhým, zásluhou dokonalé kontrole nad děním ve hře, kterou vám poskytne hybridní klávesnice. Možnost programovatelných kláves včetně možnosti on-the-fly záznamu maker zajistí konfiguraci přesně podle požadavků herního titulu, čímž se optimalizuje i váš výkon a nasazení. Podpora funkce anti-ghosting se postará o rozeznání až 10 najednou stisknutých kláves, což z ní činí opravdu výkonný herní nástroj, který vás při herních akcích nezklame.

RGB podsvícení

Nechte se ohromit novým rozměrem herního zážitku, který vám poskytne nastavitelné RGB podsvícení kláves Razer Chroma. Nejenže zjednoduší ovládání při zhoršených světelných podmínkách, ale jeho barevná schémata vytvoří působivé světelné efekty. Vše lze jednoduše nastavit prostřednictvím softwaru Razer Synapse, ve kterém si budete moci vybrat z již přednastavených schémat, nebo vytvořit vlastní.

Pohodlné používání

Aby bylo užívání co nejpohodlnější, byla klávesnice vybavena odnímatelnou opěrkou na zápěstí, která se k ní připojuje pomocí magnetického mechanismu. Bez ohledu na to, jaké intenzivní a dlouhé jsou vaše herní maratony, vždy vám bude poskytnuta vysoká úroveň komfortu. Nechte se vtáhnout do děje a převezměte nad ním kontrolu prostřednictvím speciálního rozložení kláves, které zajistí plynulé klouzání prstů po klávesnici s jistotou, že vždy trefíte tu správnou klávesu.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows, MAC OS X
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 400 mm
Výška: 30 mm
Hmotnosť: 1300 g
Hloubka: 200 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ne
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: MAC OS X, Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: RZ03-02040100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Ornata Chroma

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Ornata Chroma