Razer Nari Ultimate pro Xbox One


Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 108 dB, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Bezdrátové, Dosah: 10 m, zelená. Více info


Cena 5 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 58 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní headset Razer Nari Ultimate v černozeleném provedení je určen pro připojení k herní konzoli Xbox One. Disponuje hliníkovým hlavovým mostem s nastavitelnou čelenkou a náušníky, které tvoří vysoce hustá pěna kombinovaná s chladivým gelem. Ty jsou potaženy kvalitní kůží. Podmanivý 360° prostorový zvuk zajistí 50mm měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz a impedancí 32 Ohmů spolu s technologií Windows Sonic. O ještě hlubší ponoření do hry se postará technologie Razer HyperSense. K dispozici je také integrovaný mikrofon a ovládání hlasitosti. Headset je kompatibilní s herní konzolí s Xbox One/Xbox One S/Xbox One X, ke které se připojí přímo. Pro připojení k PC s Windows 10 je potřebný adaptér, který není součástí balení.

Razer HyperSense

Razer Nari Ultimate headset pro konzoli Xbox One je vybaven technologií Razer HyperSense - haptickou technologií vyvinutou společností Lofelt, umístěnou v každém sluchátku. Tato technologie přemění zvuk na vibrační odezvu s vysokým rozlišením. Ta v reálném čase napodobuje dění ve hře. Pocítíte tak, jak vám nad hlavami přelétají letadla, čímž dosáhnete ještě intenzivnějšího zážitku z hraní.

Pohodlí při dlouhodobém hraní

Headset je navržen tak, aby vám poskytl pohodlí i při dlouhodobém hraní. Stabilitu zajistí hliníkový hlavový most s nastavitelnou polstrovanou čelenkou. Náušníky potažené kůží a vyplněné hustou pěnou v kombinaci s chladivým gelem se postarají o dobrou zvukovou izolaci. Také zabrání nadbytečnému hromadění tepla.

Přímé připojení

Herní headset se dokáže připojit přímo k vaší konzoli Xbox One a nepotřebuje tak bezdrátové přijímače ani komplikovaná nastavení. Pro připojení k PC s OS Windows 10 je potřebný adaptér, který není součástí balení.

Razer Nari Ultimate pro Xbox One

 • 50mm neodymové měniče
 • Frekvenční rozsah: 20 Hz-20 kHz
 • Impedance: 32 Ω @ 1 kHz
 • Citlivost: 108 dB @ 1 kHz
 • jednosměrná mikrofon
 • Frekvenční rozsah mikrofonu: 100 Hz-10 kHz
 • Odstup signál/šum:> 60 dB
 • Citlivost mikrofonu: -54 ± 3 dB @ 1 kHz
 • Připojení: přímo ke konzoli Xbox One/pomocí adaptéru k PC s Windows 10 (adaptér není součástí balení)
 • Dosah: 10 m
 • Napájen integrovanou baterií s výdrží 6 hodin s HyperSense/20 hodin bez HyperSense

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 108 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 20 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Nari Ultimate pro Xbox One

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi