Razer Nari Ultimate černý

Headset Razer Nari Ultimate v černém provedení poskytuje pohodlí i při dlouhodobém hraní. Disponuje hliníkovým hlavovým mostem s nastavitelnou čelenkou a náušníky, které tvoří vysoce hustá pěna kombinovaná s chladivým gelem. Ty jsou potaženy kvalitní kůží. 360° prostorový zvuk zajistí 50 mm měniče s frekvenčním rozsahem od 20 Hz do 20 kHz a impedancí 32 ohmů ve spolupráci s technologií THX Spatial Audio. O ještě hlouběji ponoření do hry se postará technologie Razer HyperSense. K dispozici je také integrovaný mikrofon a ovládání hlasitosti. Připojení k zařízením poskytne 2,4 GHz bezdrátový přenos s přibližným dosahem 12 metrů i 3,5 mm jack port. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Razer HyperSense

Razer Nari Ultimate je vybaven technologií Razer HyperSense, která zpracuje audio signály a haptický ovladač L5, vyvinutý společností Lofelt, umístěný v každém sluchátku, přemění zvuk na vibrační odezvu s vysokým rozlišením. Ta v reálném čase napodobuje dění ve hře. Pocítíte tak, jak vám nad hlavami přelétají letadla, čímž dosáhnete ještě intenzivnější zážitek z hraní.

THX Spatial Audio

Technologie THX Spatial Audio zajistí prostorový zvuk, který vás obklopí. S headsetem Razer Nari Ultimate tak uslyšíte, odkud se k vám blíží nepřítel. THX Spatial Audio také vylepší funkce mikrofonu a hlasového zpracování. To vám umožní větší kontrolu během týmové komunikace.

Pohodlí při dlouhodobém hraní

Razer Nari Ultimate je navržen tak, aby vám poskytl pohodlí i při dlouhodobém hraní. Stabilitu zajistí hliníkový hlavový most s nastavitelnou polstrovanou čelenkou. Náušníky potažené kůží a vyplněné hustou pěnou v kombinaci s chladivým gelem se postarají o dobrou zvukovou izolaci. Také zabrání nadbytečnému hromadění tepla.

Možnosti připojení

Díky 2,4 GHz bezdrátovému přenosu si vychutnáte herní zvuk bez kabelového omezení na vzdálenost do 12 metrů. V kabelovém režimu můžete připojit headset přes 3,5 mm jack rozhraní k počítačům, konzolím nebo k mobilním zařízením.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000
  • Citlivosť 107 db
  • Impedance 32 OHM
  • Styl nošení náhlavní
  • Typ headsetu herní
  • Bezdrátové Ano
  • Konektor USB

Další vlastnosti

Značka: Razer
Impedance: 32 OHM
Typ headsetu: herní

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 219 mm
Výška: 185 mm
Hmotnosť: 473 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 107 db
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ne

Konektivita

? NFC: Ne
Odnímateľný kábel: Ne
Dosah: 12 m
Bezdrátové: Ano
Konektor: USB

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Další parametry

Odpojitelný mikrofon: Ne

Ostatní

Kód produktu: RZ04-02670100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Nari Ultimate černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Nari Ultimate černý