Razer Kiyo

Při nákupu produktu získáte extra hodnotu bodů 289,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Webkamera Razer KIYO je ideálním zařízením k profesionálnímu streamování. S nastavitelným vícestupňovým prstencovým LED osvětlením nevyžaduje dodatečné příslušenství. Umožní vám natáčet video s rozlišením 720p při 60 FPS nebo 1080p při 30 FPS. Díky 81.6° zornému poli nabídne kompletní pokrytí a vysokou kvalitu zobrazení detailů s rozlišením až 4 Mpx (2688x1520 obrazových bodů). Audiovizuální data jsou komprimovány do kodeku YUY2/MJPEG nebo H.264. Součástí je i všesměrový mikrofon s potlačením šumu. Kamera je kompatibilní s oblíbenými softwary pro streamování Open Broadcaster Software a Xsplit. K zařízením se připojuje prostřednictvím USB 2.0 kabelu. Zobrazit celý popis

 • Doprava zdarma
 • Extra 10 % bodů zpět na Věrnostní kartu

Popis produktu

Světlo, kamera a akce

Zapomeňte na zdlouhavé nastavování několika světelných zdrojů, abyste dosáhli při vysílání požadovaného osvětlení. Webkamera Razer KIYO je vybavena 12 bílými LED diodami, které jsou důmyslně rozmístěny po jejím obvodu. Poskytne vám tak optimální světlo, tím zamezí nepříjemným stínům. Intenzita světla se dá navíc nastavit podle potřeby v 12 úrovních.

Kvalitní a hladké snímání

Kamera se 4 Mpx snímačem vám umožní nahrávat s rozlišením 720p při 60 snímcích za sekundu, výsledkem je ostré a plynulé video. Vyšší kvalitu s detailnějším zobrazením vám poskytne snímání v režimu Full HD 1080p s rychlostí 30 snímků za sekundu. Výsledné audiovizuální data jsou komprimovány do kodeku YUY2 / MJPEG nebo H.264.

Pro dokonalou kompatibilitu

Oslovte své publikum kvalitními a hladkými živými vysíláními prostřednictvím preferovaných streamingových platforem, jako je Open Broadcaster Software a Xsplit, které kamera podporuje. Propojte je se službami YouTube a Twitch, natáčejte videa a vlogy a vybudujte si širokou základnu diváků.

Mikrofon

Kamera je vybavena také vestavěným mikrofonem s citlivostí - 38dB, který se vyznačuje všesměrovou charakteristikou, což znamená, že přijímá zvuk stejně kvalitně ze všech stran. Nahraný zvuk se následně ukládá do 16bit 48KHz audio kodeku. Pro připojení k zařízením poslouží 1,5 m dlouhý kabel s USB 2.0 rozhraním, které je zárukou široké konektivity.

Parametry produktu

Základní parametry

 • Vestavěný mikrofon Ano
 • Rozhraní USB
 • Max.rozliš.videa 1920x1080
 • Podporovaný OS Windows
 • Rozlišení fotografií 4 Mpx
 • Funkce kamery LED přisvětlení
 • Otočný objektiv Ano
 • Klip přichyc.na LCD/notebook Ano

Další vlastnosti

Značka: Razer

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 150 mm
Výška: 130 mm
Hmotnost: 230 g
Hloubka: 80 mm

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Konektivita

Rozhraní: USB

Video

? Max.rozliš.videa: 1920x1080

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Fotoaparát

Rozlišení fotografií: 4 Mpx

Funkce

Funkce kamery: LED přisvětlení
Klip přichyc.na LCD/notebook: Ano

Objektiv

Otočný objektiv: Ano

Ostatní

Kód produktu: RZ19-02320100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Kiyo

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Petr, 10.7.2019

Dobrý produkt, výborné snímání.

 • Výborná kamera.

Příslušenství k Razer Kiyo