Razer Kaira PlayStation


Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 108 dB, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Bezdrátové, Dosah: 10 m, Odnímatelný kabel, bílá. Více info


Cena 2 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 28 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový herní headset Razer Kaira je určen pro PlayStation a zprostředkuje pohlcující zvuk, který vás naplno vtáhne do herní akce.

50mm měniče Razer TriForce

Herní headset Razer Kaira v bílo-černém provedení byl navržen pro použití s ​​herními konzolemi PlayStation a disponuje 50mm měniči Razer TriForce s patentovaným designem, který umožňuje individuální reprodukci vysokých, středních i nízkých zvukových frekvencí. Poskytne tak bohatší výšky, jasnější zvuk a silné basy.

Mikrofon Razer HyperClear

Ohebný mikrofon Razer HyperClear nabídne lepší zachycení řeči a potlačení šumu. Je vybaven optimalizovaným pouzdrem mikrofonu, které má otevřenější design s minimálními překážkami, což zlepšuje čistotu hlasu.

Paměťová pěna

Pohodlí během herních maratonů poskytne prodyšný potah náušníků. Ten minimalizuje tvorbu potu a tepla generovaného pokožkou, zatímco měkká paměťová pěna s vylepšenou hustotou výrazně snižuje přítlačnou sílu náhlavní soupravy.

Připojení a nastavení zvuku

Headset k herní konzoli připojíte pomocí Bluetooth a USB-C dongle s bezdrátovou technologií RF 2,4 GHz s nízkou latencí a dosahem signálu do 10 metrů. Rychlý přístup k nastavení hlasitosti, ztlumení mikrofonu nebo k předvolbám ekvalizéru poskytnou ovládací prvky umístěny na sluchátkách. Detailnější úpravy zvuku provedete v aplikaci Razer Audio App

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 108 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 30 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Kaira PlayStation

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi