Razer Huntsman V2 US Analog Optical černá

Herní klávesnice Razer Huntsman V2 v černém provedení disponuje odolnou konstrukcí a vysokým výkonem. Vybavená je analogovými optickými spínači, podsvícením Razer Chroma RGB a opěrkou na ruce. Prostředí klávesnice tvoří multimediální tlačítka a port USB 3.0. Díky technologii N-key rollover a Anti-ghosting budete moci souběžně mačkat několik kláves bez opožděných reakcí. Dále disponuje programovatelnou funkcí a pamětí až pro 5 herních profilů. Pro připojení k PC slouží kabel s USB-C konektorem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Odolnost a vysoké herní nasazení

Herní klávesnice Razer Huntsman V2 přináší pro hráče přesně to, co potřebují. Má kvalitní konstrukční zpracování, které zvládne i náročnější používání. Navíc je odolná proti polití vodou. Při hraní zajišťuje komfort v podobě kožené opěrky na ruce. Tu můžete kdykoliv odpojit podle potřeby. Ke klávesnici se připojuje magnetem. Určitě potěší výkon, který se v jejím těle ukrývá. Je to zásluhou moderních komponentů, technologií a funkcí, které vám umožní vytěžit z ní maximum.

Stylový design díky RGB

Vylepšený pocit a akčnější zážitky při hraní nabízí barevné Razer Chroma RGB podsvícení, které můžete upravovat a regulovat. Nabízí až 16,8 milionu barev. Nastavíte si tak efekty podsvícení, barevné motivy, nebo zvýraznění jednotlivých kláves. Software si můžete stáhnout na stránce výrobce.

Spínače Razer Analog Optical

Optická klávesnice Razer Huntsman V2 je vybavena analogovými spínači, které přinášejí vyšší rychlost, lepší přesnost a kontrolu ovládání. Analogové optické spínače fungují na základní plynulého 360-stupňového pohybu. S rozsahem ovládání od 1,5 do 3,6 mm je lze pomocí aplikace Razer Synapse nastavit tak, aby vyhovovaly vašim potřebám pro danou hru.

Keycaps Double Shot PBT

Spínače klávesnice jsou chráněny odolnými kryty. Mají texturovaný povrch a vysokou odolnost vůči poškození. Díky jejich dvojitému tvarování a pevnějšímu materiálu tak rychle nevyblednou.

Přizpůsobte si ovládání

Uživatelské prostředí si můžete přizpůsobovat díky programovatelným klávesám. Přesně určíte, ke kterému tlačítku jakou funkci potřebujete, aby bylo hraní pro vás pohodlné a s cílem vyhrát. Užitečné jsou také multimediální klávesy. Ty vám umožní ovládat a přehrávat média.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ano

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 445 mm
Výška: 43,5 mm
Hmotnosť: 1790 g
Hloubka: 140 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ano

Další parametry

Typ spínače: Razer Analog Optical
Lokalizace: US

Ostatní

Kód produktu: RZ03-03610100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Huntsman V2 US Analog Optical černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Huntsman V2 US Analog Optical černá