Razer Huntsman Mercury RZ03-02521900-R3M1 bílá

Nákupem získáte 41,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Skvělá herní klávesnice Razer Huntsman Mercury nabízí každému vášnivému hráči maximální komfort a nesmírně rychlou odezvu při hraní jakékoliv hry. Klávesnice je vybavena speciálními opto-mechanickými spínači, které velmi rychle reagují na stlačení, díky laserové kontrole. Jejich životnost dosahuje 100 milionů stisknutí. Vrchní část klávesnice je vyrobena z matného hliníku, která ve spojení s bílou barvou působí velmi stylově a nadčasově. Nechybí ani RGB podsvícení s 16,8 mil. barevným spektrem, které je nastavitelné pomocí aplikace Razer Synapse 3. Samozřejmostí je i funkce antighosting pro 10 stisknutých kláves najednou. Disponuje 1000Hz Ultrapolling, pamětí až na pět režimů a možností nastavení maker a jejich mapování. Klávesnice je dodávána s US layoutem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Neuvěřitelný herní výkon

Další řada herních klávesnic Razer Huntsman přichází s ještě lepším výkonem, který vám umožní být ještě rychlejší a přesnější ve svých oblíbených hrách. Klávesnice vyniká skvělou výbavou, která zvýší vaše herní dovednosti, rychlost a výkon. Důraz je kladený také na kvalitní provedení a na použité materiály. Vrchní část klávesnice je vyrobena z jednoho kusu matného hliníku v krásné bílé barvě. Opletený USB kabel obsahuje optická vlákna pro zvýšení rychlosti přenosu.

Razer Opto-Mechanical spínače

Razer Huntsman je první klávesnicí, která je vybavena inovativními snímači Razer Opto-Mechanical. Tyto snímače mají minimum mechanických součástek, takže je jejich životnost dvojnásobná oproti předchozím generacím a dosahuje až 100 milionů úhozů. O snímání stisku se u každého spínače zvlášť stará laserový paprsek, díky němuž je odezva prakticky okamžitá. Klávesnice nabízí 1000 Hz ultrapolling a také anti-ghosting až pro 10 stisknutých kláves najednou.

Pohodlné a jisté stisknutí

I přes to, že spínače obsahují méně mechanických součástí, tak poskytují stále stejnou odezvu přesně takovou, na jakou jste zvyklí. Výhodou je také tlačítkový stabilizátor, který zajistí rovnoměrné stisknutí klávesy i ve chvíli, kdy ji nestisknete přesně v jejím středu. Díky tomu se na tuto klávesnici můžete spolehnout i během té největší herní bitvy.

RGB podsvícení a herní profily

Herní klávesnice Razer Huntsman je také vybavena kvalitním a rovnoměrným RGB podsvícením, které nabídne až 16,8 milionu barev. Pomocí aplikace Razer Synapse 3 si můžete podsvícení přizpůsobit přesně podle svých požadavků a potřeb. Tato klávesnice má také integrovanou paměť, díky které je možné si nastavit až pět režimů, ve kterých si budete moci vytvářet svá makra, Makra tak budete mít rychle dostupná a připravena na akci během chvíle. 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šírka: 444 mm
Výška: 35 mm
Hmotnosť: 860 g
Hloubka: 140 mm

Obsah balení

Obsah balení: Podložka pod dlaně

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ne
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: RZ03-02521900-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Huntsman Mercury RZ03-02521900-R3M1 bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Huntsman Mercury RZ03-02521900-R3M1 bílá