Razer Huntsman Elite US Clicky Optical (Purple)

Vyberte si jinou variantu

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 54,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní klávesnice Razer Huntsman Elite je skvělou volbou pro každého náročného hráče. Disponuje matnou hliníkovou deskou, spínači Razer Clicky Optical (Purple) s výdrží 100 milionů stisknutí a RGB podsvícením, které si upravíte pomocí softwaru Razer Synapse 3. Klávesnice s US lokalizací má ve výbavě kolečko na ovládání hlasitosti, čtyři tlačítka pro ovládání přehrávání, herní režim, anti-ghosting pro 10 najednou stisknutých kláves i vestavěnou paměť, do které uložíte až 5 profilů. Spolehlivé připojení zajišťuje kabel s USB konektorem. Klávesnice je dodávána s magneticky odpojitelnou koženou opěrkou rukou. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Kvalitní zpracování

Razer Huntsman Elite je pokročilá herní klávesnice vybavená moderními prvky, které vám umožní být ještě rychlejším a přesnějším během hraní svých oblíbených her. Vrchní část klávesnice je vyrobena z jednoho kusu matného hliníku. Ke klávesnici také dostanete magneticky odpojitelnou opěrku na ruce potaženou koženkou. Díky tomu získáte ještě větší pohodlí během hraní. Spolehlivé připojení zajistí opletený kabel s USB konektorem.

Spínače Razer Clicky Optical (Purple)

Spínače Razer Clicky Optical (Purple) disponují výdrží 100 milionů stisknutí. O snímání stlačení se u každého spínače stará světelný senzor, díky němuž je odezva prakticky okamžitá. Spínač má 1,5 mm aktivační vzdálenost, poskytuje hlasovou zpětnou vazbu a na jeho aktivaci je nutná 45 g ovládací síla. Stisknutí klávesy i ve chvíli, kdy ji nestisknete přesně v jejím středu, zajistí stabilizátor.

RGB podsvícení a herní profily

Herní klávesnice Razer Huntsman Elite je vybavena kvalitním RGB podsvícením, které nabídne až 16,8 milionu barev. Pomocí aplikace Razer Synapse 3 si osvětlení přizpůsobíte přesně podle svých požadavků celkově v 38 zónách. Do integrované paměti uložíte až pět profilů.

Digitální ovládací panel

Skvělým prvkem je digitální ovládací panel umístěný v pravém horním rohu. Skládá se ze čtyř tlačítek a jednoho otočného kolečka. Tlačítka jsou určeny k ovládání hudby a otočné kolečko na ovládání hlasitosti. Všechny tyto ovládací prvky lze přeprogramovat pomocí aplikace Razer Synapse 3 podle svých preferencí.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 530 mm
Výška: 250 mm
Hmotnosť: 1800 g
Hloubka: 50 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Další parametry

Typ spínače: Razer Clicky Optical (Purple)

Ostatní

Kód produktu: RZ03-01870100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer Huntsman Elite US Clicky Optical (Purple)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Huntsman Elite US Clicky Optical (Purple)