Razer DeathAdder V3 černá


Myš, Programovatelná tlačítka myši, Typ senzoru: optická, 30000 DPI, Provedení: Kabelové, USB, Délka kabelu: 1,8 m, Podporovaný OS: Windows, černá. Více info


Cena 1 890 Kč

Sleva 10 % z předcházející ceny: 2 099 Kč Zobrazit nápovědu

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 19 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Herní myš Razer DeathAdder V3 v černém provedení má 8 programovatelných tlačítek, optické spínače Razer Gen 3, optický senzor Razer Focus Pro 30K a vestavěnou paměť pro 5 profilů. Připojení zajišťuje kabel s konektorem USB.

Určena pro profesionály

Černá herní myš Razer DeathAdder V3 má ikonický ergonomický tvar navržený ve spolupráci se špičkovými hráči elektronických sportů. Myš váží 59 gramů a má také povrch, který je na dotek měkký a hladký.

Technologie Razer 8K Hz HyperPolling

Myš nabídne bezkonkurenční odezvu. Dokáže odeslat až 8krát více dat za sekundu, čímž efektivně snižuje vstupní zpoždění z 1 na 1/8 milisekundy, a to je výhoda, kterou potřebuje každý profesionál, aby byl o krok napřed před konkurencí.

Optický snímač Razer Focus Pro 30K

Přesné snímání pohybu zajišťuje optický snímač Razer Focus Pro 30K s citlivostí až 30 000 DPI. Díky funkci Smart Tracking dokáže snímač udržet konzistentní vzdálenost zdvihu bez ohledu na to, na jakém povrchu je používán.

Skvělé vybavení

Optické spínače Razer Gen 3 s životností 90 milionů kliknutí a dobou odezvy 0,2 ms se postarají o spolehlivou detekci kliknutí. Myš je také vybavena 8 programovatelnými tlačítky a vestavěnou pamětí pro 5 profilů. Konektivitu zajišťuje kabel Razer Speedflex s konektorem USB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 30000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer DeathAdder V3 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi