Razer Deathadder V2 Pro černá


Rozhraní: USB 2.0, Typ použití: herní, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 20000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 4 199 Kč

41,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš Razer Deathadder V2 Pro má ergonomický tvar, boční gumové úchyty a RGB podsvícení Razer Chroma. Také je vybavena optickými spínači Razer 2. generace, 8 programovatelnými tlačítky i senzorem Razer Focus+ s citlivostí 20000 dpi. Funkce myši nastavíte v softwary Razer Synapse 3 a můžete si je uložit do vestavěné paměti. Konektivitu zajišťuje kabel Razer Speedflex s USB konektorem, Bluetooth i bezdrátová technologie HyperSpeed.

Herní design

Černá herní myš Razer Deathadder V2 Pro má ergonomický tvar přizpůsoben pro používání v pravé ruce a disponuje RGB podsvícením Razer Chroma. Bezpečné uchopení zajistí boční gumové úchyty. Uspokojivou zpětnou vazbu poskytne rolovací kolečko s výraznou texturou. Vaše příkazy zadáte pomocí 8 programovatelných tlačítek. Jejich funkci upravíte v softwary Razer Synapse 3. Nastavení si můžete uložit do vestavěné paměti.

Optické spínače Razer 2. generace

Optické spínače Razer 2. generace disponují 0,2 ms dobou odezvy a na zaznamenání každého kliknutí využívají infračervený paprsek světla. Tato forma ovládání odstraňuje potřebu zpoždění odrazu a dává vám lepší kontrolu a bezchybné provedení.

Snímač Razer Focus+

Vylepšený snímač Razer Focus+ má rozlišení až 20000 dpi, takže dokáže zaznamenat i ten nejjemnější pohyb. Senzor je vybaven inteligentním sledováním, které mu umožní automatickou kalibraci na různých površích, čímž se zajistí, že přesnost snímání pohybu zůstane konzistentní.

Možnosti připojení

Herní myš nabízí tři režimy připojení. Můžete ji připojit kabelem Razer Speedflex s USB konektorem, přes Bluetooth nebo pomocí bezdrátové technologie HyperSpeed, která se vyznačuje až o 25 % vyšší rychlostí přenosu jako ostatní dostupné bezdrátové připojení. Vychutnáte si tak jedinečný herní zážitek s nižší latencí a plynulým přepínáním frekvencí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Typ použití herní
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 20000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Razer Deathadder V2 Pro černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno