Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition RZ03-02640800-R3M1 bílá

2 999 Kč ? 2 949 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 29,49 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičková herní klávesnice Razer BlackWidow Lite přichází v limitované edici Stormtrooper Edition v bílém provedení, díky které okouzlí všechny fanoušky celosvětově známých Star Wars. Oceníte nejen její design, ale také špičkové komponenty, kterými je vybavena. Disponuje mechanickými klávesami Razer Orange, které zajistí nesmírně tiché hraní s dokonalou odezvou 1 ms. Zaujme vás i bílé LED podsvícení každé klávesy, dá se však úplně vypnout, pokud by vám nevyhovovalo. Pro dokonalý herní výsledek je vybavena špičkovými technologiemi 1000 Hz Ultrapolling, instant trigger a 10-key rollover anti-ghosting. Klávesnice má kompaktní provedení zaměřené na hry, nedisponuje však numerickou části. Klávesnice má US lokalizaci. Připojení zajišťuje odpojitelný opletený USB kabel. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Limitován design

Vychutnáte si sladké uspokojení z vítězství díky velmi prestižnímu bílému designu klávesnice se spoustou kvalitních komponentů. Společnost Razer vytvořila speciální herní klávesnici Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition, která je jako stvořená pro všechny milovníky oblíbených Star Wars. Má stylové bílé LED podsvícení, které vás zajistí komfort i v pozdních nočních hodinách. Aby vás podsvícení nerušilo, disponuje možností nastavení jasu. Připojení zajišťuje odnímatelný USB kabel. Zaručuje maximální pohodlí při hraní díky kompaktním rozměrům, avšak bez numerické části.

O krok vpřed před ostatními hráči

Mechanické spínače Razer Orange s životností až 80 milionů stisknutí dělají klávesnici mimořádně kvalitní a odolnou. Jsou ideální pro rychlé psaní a náročné herní souboje. Když chcete být o krok napřed před ostatními hráči, můžete využít programovatelné klávesy této herní mašiny. Klávesnice má vestavěnou paměť, na kterou si můžete uložit požadovanou konfiguraci a tu použít na jakémkoliv počítači.

Špičkové technologie

Klávesnice Razer BlackWidow podporuje Razer Synapse, což je intuitivní konfigurační software, který funguje jako mozek. Zabezpečuje programování tlačítek, automatickou synchronizaci nastavení na cloud serveru, který umožňuje přiřadit makra, nastavit zkratky a další. Velkou předností je podpora funkce anti-ghosting, díky které můžete stisknout až 10 tlačítek najednou. Za zmínku stojí i technologie Instant trigger.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovatelné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 450 mm
Výška: 20 mm
Hmotnost: 1200 g
Hloubka: 180 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ne
Programovatelné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: RZ03-02640800-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition RZ03-02640800-R3M1 bílá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer BlackWidow Lite Stormtrooper Edition RZ03-02640800-R3M1 bílá