Razer BlackWidow Lite RZ03-02640100-R3M1 černá

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 25,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Špičková herní klávesnice Razer BlackWidow Lite byla vytvořena na profesionální i amatérské hraní. Disponuje mechanickými spínači Razer Orange s životností až 80 milionů stisknutí, které zároveň zajišťují velmi tichou, pohodlnou a přesnou práci. Klávesy je možné plně programovat makro funkcemi. Jsou vybaveny bílým LED podsvícením s možností nastavení jasu a anglickou lokalizaci. Nechybí funkce Razer Synapse, Anti-ghosting, technologie Instant Trigger či možnost herního režimu. Ultrapolling představuje 1000Hz. Na připojení využívá odnímatelný kabel s USB rozhraním. Je ve stylové černé barvě. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Promyšlené zpracování

Vychutnáte si sladké uspokojení z vítězství díky velmi prestižnímu černému designu klávesnice. Společnost Razer vytvořila speciální herní klávesnici Razer BlackWidow Lite v US provedení. Zaručuje maximální pohodlí při hraní díky její výbavě a kompaktních rozměrů. Má stylové bílé LED podsvícení, které vás udržuje v soustředěnosti a produktivitě i v pozdních nočních hodinách. Aby vás podsvícení nerušilo, disponuje možností nastavení jasu, díky čemuž bude váš herní zážitek záživnější. Připojení zajišťuje odnímatelný USB kabel.

O krok vpřed před ostatními hráči

Mechanické spínače Razer Orange s životností až 80 milionů stisknutí dělají klávesnici mimořádně kvalitní a odolnou. Jsou ideální pro rychlé psaní a náročné herní souboje. Když chcete být o krok vpřed před ostatními hráči, můžete využít programovatelné klávesy této herní mašiny. Klávesnice má vestavěnou paměť, na kterou si můžete uložit požadovanou konfiguraci a tu použít na jakémkoliv počítači.

Špičkové technologie

Razer BlackWidow podporuje Razer Synapse 3, což je intuitivní hardwaru konfigurační software, který funguje jako mozek. Zabezpečuje programování tlačítek, automatickou synchronizaci nastavení na cloud serveru, který umožňuje přiřadit makra, nastavit zkratky a další. Velkou předností je podpora funkce anti-ghosting, díky které můžete stisknout až 10 tlačítek najednou.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ne
  • Programovateľné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 530 mm
Výška: 250 mm
Hmotnosť: 1300 g
Hloubka: 50 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ne
Programovateľné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ne

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: RZ03-02640100-R3M1

Všechny parametry

Recenze Razer BlackWidow Lite RZ03-02640100-R3M1 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer BlackWidow Lite RZ03-02640100-R3M1 černá