Razer Basilisk

Herní myš Razer Basilisk k vám přichází vyzbrojená špičkovými funkcemi a zahalena do stylové černé barvy. Je vybavena pokročilým 5G optickým senzorem s nastavitelným rozlišením do 16 000 DPI, které vám poskytne při herních akcích dokonalou přesnost. Ergonomický tvar a povrchová úprava zajistí pevný úchop a pohodlné užívání i při delších herních maratonech. Celou atmosféru dotvoří RGB podsvícení Razer Chroma s možností vlastního nastavení efektů a režimů. Všechny vylepšení, jako například nastavení odporu kolečka a oddělitelná páčka na změnu dpi, jsou určeny pro dokonalý zážitek a dosažení vítězství především v herních titulech FPS žánru. K zařízením se připojuje prostřednictvím kabelu s USB rozhraním. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Bezkonkurenční optický senzor

Vyhrajte další souboj s pomocí špičkové herní myši Razer Basilisk, která vás ohromí svým výkonem. Je vyzbrojená precizním 5G optickým senzorem pracujícím s nastavitelným rozlišením do 16 000 DPI, které vám poskytne dokonalou přesnost a kontrolu nad děním ve hře. Myš zvládne akceleraci až 50G, což představuje 450 palců za sekundu, zásluhou čehož zvládne zaznamenat i velmi rychlé pohyby. Osm nezávisle programovatelných tlačítek zajistí výborné ovládání i během nelítostných bojů.

Stvořená pro žánr FPS

Vychutnejte si plný potenciál hry a staňte se ultimátní vítězi každé adrenalinem nabité akce zásluhou skvělých vylepšení, kterými myš disponuje. Na spodní straně myši se nachází posuvník, který je určen pro změnu odporu skrollovacieho kolečka, díky němuž ho budete moci nastavit přesně podle požadavků hry. Rychlé manévry a přesné míření při FPS hrách zvládnete pomocí odnímatelné páčky přepínající hodnotu DPI, kterou stačí zmáčknout a tím změnit citlivost.

Razer Synapse 3 (Beta)

Pokročilé nastavování myši umožní podpora technologie Razer Synapse 3 (Beta). Tento intuitivní proprietární software vám poskytne možnost nastavení na principu cloudu, takže po připojení k internetu budete moci všechna nastavení a preferované konfigurace ukládat a následně k nim jednoduše přistupovat. Budete moci také nastavit světelné efekty Razer Chroma a jejich synchronizaci napříč zařízeními, které tuto funkci podporují.

Podsvícení Razer Chroma

Nechte se ohromit herní atmosférou, o nový rozměr níž se postará RGB podsvícení Razer Chroma. Široké barevné spektrum 16,8 miliónů barev výrazně oživí senzor, kolečko a ostatní prvky myši. Vyberte si ze základních režimů podsvícení prostřednictvím softwaru Razer Synapse, který vám poskytne možnost jednoduchého nastavení. Přizpůsobitelné podsvícení vám tak poskytne takovou jedinečnou světelnou show, jako je i váš styl hry.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 16000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano

Další vlastnosti

Značka: Razer
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 16000 dpi
Doba odezvy: 1 ms
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano

Ostatní

Kód produktu: RZ01-02330100-R3G1

Všechny parametry

Recenze Razer Basilisk

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Razer Basilisk