Rapoo Ralemo Pre 5 CZ/SK bílá

  • Náš tip

Klávesnice, Podsvícení, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: CZ/SK, Provedení: Bezdrátové, USB, Bluetooth, Typ baterie: Li-Ion, Podporovaný OS: Windows xp, Windows 7, Windows 10, Windows 8, Android, iOS, Windows vista, Chrome OS, Mac OS, Windows 11, bílá. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová klávesnice Rapoo Ralemo Pre 5 v bílém provedení se pyšní retro designem a spolehlivým přijímačem pro pohodlnou práci. CZ/SK lokalizace.

Klávesnice Ralemo Pre 5

Bezdrátová Multimode mechanická klávesnice Rapoo Ralemo Pro 5 v sobě spojuje stylové retro provedení, kvalitní materiály a moderní odolnou konstrukci těla bez numerické části. Klávesnice příjemně ozvláštní každý pracovní prostor. Mechanické klávesy s dlouhou životností se postarají o pohodlí při psaní. Zařízení nabídne vícerežimovou technologii bezdrátového připojení prostřednictvím 2,4GHz vysílače a Bluetooth 3.0 a 5.0, čímž umožní současné připojení a přepnutí několika zařízení díky automatickému párování. Ve výbavě má ​​ekologicky šetrný dobíjecí akumulátor, takže zefektivní vaši práci bez zbytečných kabelů. V případě, že dáváte přednost kabelovému připojení, máte k dispozici také to. Nechybí nastavitelné LED podsvícení a multimediální klávesy.

Klíčové vlastnosti

  • Bezdrátové připojení ve více režimech - přepínač režimů Bluetooth 3.0, 5.0 a 2,4 GHz se postará o stabilní připojení do vzdálenosti 10 metrů.
  • Přepínání mezi připojenými zařízeními a automatické párování - klávesnice Ralemo Pre 5 automaticky páruje připojení zařízení a zároveň dokáže pracovat s několika zařízeními najednou. Přepínat mezi nimi umíte prostřednictvím tlačítka.
  • Ekologicky šetrný dobíjecí akumulátor - se zabudovaným lithiovým akumulátorem se zbavíte nejen nepotřebných kabelů, ale také soustavné výměny baterií.
  • Mechanické klávesy s životností až 50 milionů stisků

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB, Bluetooth
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 11, Mac OS, Android, iOS, Chrome OS, Windows vista, Windows xp, Windows 8, Windows 10, Windows 7
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ne
Programovateľné klávesy Ne
Odolné vůči postříkání Ne
Lokalizace klávesnice CZ/SK

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Rapoo Ralemo Pre 5 CZ/SK bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi