Rapoo MT750S černá

Zobrazit

Výprodej - 31 %

Rozhraní: USB, Typ použití: Klasická, Provedení: Bezdrátové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 3200 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ne, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 999 Kč

Sleva 31% z původní cena: 1 449 Kč Zobraziť nápovědu

9,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Myš Rapoo MT750S v černém provedení má texturované úchopy a tvar přizpůsobený pro použití pravou rukou. Vyznačuje se multimódovým připojením, které zajišťuje 2,4 GHz bezdrátový přenos s dosahem do 10 metrů i technologií Bluetooth ve verzi 3.0 a 4.0. Myš můžete spárovat až se 4 zařízeními, mezi nimiž přepínáte tlačítkem. O napájení se postará integrovaná baterie s výdrží do 720 hodin. Tu nabijete prostřednictvím micro USB portu. Díky přesnému optickému senzoru s upravitelným rozlišením na 600 dpi, 1 200 dpi, 1 600 dpi nebo 3 200 dpi ji můžete používat téměř na každém povrchu. Je vybavena 6 tlačítky a 2 posuvnými kolečky.

Bezdrátové připojení

Myš připojíte k zařízením prostřednictvím 2,4 GHz bezdrátového přenosu s dosahem do 10 metrů a technologií Bluetooth ve verzi 3.0 a 4.0. Takže ji můžete používat i tehdy, pokud nemáte volný USB port, nebo když ztratíte přijímač.

Přepínání mezi více zařízeními

MT750S se po zapnutí dokáže automaticky spárovat až se 4 vašimi zařízeními. Mezi nimi budete jednoduše přepínat tlačítkem.

Optický senzor

Optický senzor přesně zaznamená pohyb na prakticky jakémkoli povrchu. Jeho citlivost nastavíte na 600 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi nebo 3200 dpi.

Výbava

Myš disponuje integrovanou lithium-iontovou baterií s výdrží až 720 hodin, kterou nabijete přes micro USB port. Ve výbavě má 6 tlačítek a dvě posuvná kolečka.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití Klasická
Provedení Bezdrátové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 3200 dpi
Programovat.tlačítka myši Ne
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Rapoo MT750S černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Zdeněk

24.3.2021

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • Vypadá skvěle.
  • BT spojení kvalitní.
  • Výdrž celkem slušná.
  • Velmi nepřesný snímač, při pohybu má člověk pocit, že musí ještě o 1-2 mm vedle, fakt zlo.
  • Oproti obyč. Logitech m705 staré 5 let je to fakt žalostná přesnost (byť má být Rapoo papírově xkrát lepší)
  • Velmi plastové tělo (jako jo, všichni víme, že to je plast, ale prostě chrastí to jak laciná čínská hračka, myš je dost lehká... žádný punc luxusu jako u Logitechu holt).

Za ty peníze je to OK myš, rozhodně nenáročným uživatelům službu splní. Ale pokud hledáte pracovního dříče, tak koukněte jinam. Boční vertikální kolečko je pecka, ale přesnost snímače a "lehkost" myši jsou celkem bída. Neměl jsem nikdy MX Master, nemůžu rovnat. Ale když srovnám Logitech M705 Marathon a tuhle Rapoo - Logitech vítězí ve všech směrech, krom BT spojení. Nehledě na to, že v Logitechu mam 2 AA baterky i 2 roky a stále jede :) Rapoo je po 1-2 týdnech mrtvá (ale funguje napojená na kabel!)