Rage 2

1 799 Kč ? Ušetříte 6 % 1 689 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 16,89 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Postapokalyptická střílečka Rage 2 nabídne skvělý zážitek v podobě otevřeného světa, kde budete moci jít kamkoliv, zastřelit kohokoliv a zničit téměř cokoliv. Hra je skvěle graficky zpracovaná a obsahuje velkou mapu s perfektně propracovaným prostředím. Příběh hry se odehrává v roce 2185 po zásahu Země asteroidem, který vyhladil téměř 80 % populace. Přeživší jsou tyranizováni krvežíznivými gangy. Hlavní hrdina je poslední Walker, který má pustinu ochránit před těmito živly. Ve hře na vás také bude čekat spousta upravených vozidel, které vám usnadní průjezd nebezpečnou krajinou. Hra je určena pro Xbox One. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 6 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Otevřený post-apo svět

Rage 2 nabídne opravdu nevšední zážitek otevřeného propracovaného světa a akční střílečky v jednom. Můžete jít kamkoliv, zastřelit kohokoliv a rozbít téměř cokoliv. Ve hře si užijete skvělou atmosféru, množství frakcí s různými mutanty a krvelačnými příšerami. Herní svět je opravdu velký a k dispozici vám bude silný arzenál, se kterým se budete moci porvat o každý kousek pustiny.

Postavte se proti Autoritě

Příběh se odehrává v roce 2185 po zásahu Země asteroidem. Po této apokalypse vymřelo okolo 80% populace a umírají další lidé. Po světě se prohání krvežíznivé gangy, které nemají slitování s nikým. Navíc celé oblasti vládne železnou rukou Autorita. Pro Autoritu jste poslední přímou hrozbou, jako poslední žijící Ranger. Autorita vám nejprve sebere domov a poté vás nechá na pospas smrti. Vaším úkolem bude bránit přeživší a postupně získat celou oblast. Na cestě za tímto cílem potkáte nespočet těžkých nepřátel.

 

Nasedněte a jeďte

Ve hře na vás také čeká spousta dopravních prostředků, které jsou upravené pro jednodušší cestování v tomto apokalyptickém světě. Nasedněte do monster tracku nebo gyrokoptéry a vydejte se na nebezpečnou cestu skvěle zpracovaným světem, který nabídne rozmanitou krajinu. Pohybovat se budete po bujné džungli nebo po vyprahlé poušti. K dobývání území vám napomohou také speciální zbraně.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma Xbox One
  • Typ hry Akční
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Bethesda s
Médium: BLU-RAY
Titulky: anglické
Platforma: Xbox One
Typ hry: Akční
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí, vulgárnosti, drogy
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnost: 16 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5055856420453

Všechny parametry

Recenze Rage 2

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Rage 2