Quell EIVA bílá


Filtrační konvice, Objem: 1,6 l, Hmotnost: 620 g, Výška: 24,5 cm, Šířka: 24 cm, Hloubka: 12,9 cm, Barva: průhledná. Více info


Cena 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 10 Kč Zobrazit nápovědu


Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

4,5 / 5

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

2 dva nákupy

Zobrazit 2 recenze

Popis produktu

Filtrační konvice Quell EIVA v bílém provedení efektivně filtruje nejen chlor, ale odstraňuje zápach z vody, zlepšuje její chuť a navíc odstraňuje z vody patogeny, jako bakterie, viry, parazity, těžké kovy a jiné. Objem konvice je 1,6 l.

Quell EIVA filtrační konvice bílá

  • Filtrační vložka Disruptor™
  • Efektivně filtruje chlor, zápach z vody
  • Zlepšuje chuť vody
  • Odstraňuje 99,9 % bakterií, virů, parazitů a těžkých kovů
  • Objem: 1,6 l
  • Bílé provedení 

Filtrační konvice pro náročné

Asi už jste si všimli, že je na trhu opravdu nepřeberné množství filtračních konvic, které mezi sebou navzájem soupeří svým designem, cenou či nejdokonalejší filtrací. Jakou si ale vybrat, abychom nešlápli vedle? Filtrační konvice Quell EIVA je určena pro ty (i náročné), kteří chtějí pít vodu opravdu zbavenou všech škodlivých látek. Srdcem této konvice je unikátní filtrační vložka Disruptor™, která nejen redukuje chlor, odstraňuje zápach z vody a zlepšuje její chuť, ale navíc z vody odstraňuje až 99,9 % patogenů a dalších kontaminantů, jako jsou bakterie, viry, mikroorganismy, cysty, parazity, endotoxiny, zbytky léčiv, železo, měď. Vzhledem ke zvýšené kapacitě filtračního média se doporučuje měnit ji jednou za 3 měsíce. 

Není konvice jako konvice

Proč si vůbec filtrační konvici pořizujeme? Především proto, že nám záleží na kvalitě vody, kterou pijeme. Určitě nikdo z nás nechce pít vodu se zbytky mechanických nečistot, těžkých kovů, bakterií a podobně. Filtrační konvice Quell neodstraňuje z vody minerály. Proto pokud je vaším cílem měkčí voda (tvorba vodního kamene), můžete zvážit i použití reverzní osmózy. Většina konvic na trhu se zaměřuje pouze na takzvané senzorické vlastnosti vody (vzhled, vůně, barva) a běžné uhlíkové filtry. Konvice Quell reálně z vody odstraňuje více nečistot než jakákoli jiná filtrační konvice a její účinná filtrace je několikanásobně vyšší než u konkurenčních produktů, což potvrzuje i nezávislý laboratorní test. Pokud je pro vás podstatné, do jaké míry vaše konvice odstraňuje nečistoty z vody, podívejte se na rozdíly v účinnosti filtračních konvic v této přehledné tabulce:

Všude s sebou

Zlepšete kvalitu vody, kterou denně pijete. Použití konvice je snadné, pouze do ní nalijete vodu a necháte ji dělat svou práci. Pokud rádi cestujete, určitě oceníte jistotu, že se vždy a všude napijete jen té nejkvalitnější a nezávadné vody. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný displej Ne
Objem 1.6 L

Hodnocení

4,5 / 5

2 recenze Quell EIVA bílá

80% Kvalita
Výborná

70% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Lenka

30. 6. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze DobráJana

5. 12. 2022

Celkové hodnocení

Kvalita Výborná

Hodnota za peníze Výborná


  • Filtr je pevně umístěn a nevypadává
  • Nepřefiltrovaná voda zůstane v konvici zvlášť
  • Nic