PS4 - For Honor

1 899 Kč ? Ušetříte 76 % 448 Kč

Nákupem získáte 4,48 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Akční videohra For Honor pro systém PlayStation 4. Ponořte se do středověku a zapojte se do intenzivních soubojů na život a na smrt v nové hře studia Ubisoft. Zvolte si svou cestu jako rytíř, viking nebo samuraj a doveďte svou frakci ke slávě vítězstvími na nesčetných bojištích. Užijte si unikátní bojový systém, vymýšlejte týmové strategie a bojujte v kampani jednoho hráče, proti AI nebo ostatním hráčům. Hra je v anglickém jazyce s českými titulky. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 76 %

Popis produktu

Zvolte si svého bojovníka

Na výběr máte ze tří frakcí - rytíři, vikingové a samurajové - z kterých každá představuje jedinečné bojové umění a prezentuje odlišní vlastnosti, zbraně a výbavu, jako i celkový herní styl. Vyzkoušejte si každou možnost a vyberte si tu, která je pro vás nejvhodnější. Vašeho bojovníka také můžete rozličně upravovat či vylepšit jeho brnění vlastními barvami a vzory. Možnosti jsou neomezené - vytvořte si unikátní postavu, které se nepřítel bude bát už zdaleka.

Jedinečný soubojový systém

Poznejte a naučte se dokonale ovládat vaše zbraně tak, aby jste vždy měli před nepřítelem výhodu a ovládli bojiště! Váš bojovník je skutečný profesionál a s mírou kontroly nad bojem, kterou vám hra dává, se ním stanete i vy. Každá zbraň má svá vlastní specifika, váhu, tvrdost a silu dopadu, která v krutých bojech vami i vašimi protivníky otřese.

Silný zážitek offline i online

For Honor vás naučí spolupracovat s vašimi spolubojovníky, protože jen společně můžete dosáhnout vítězství. Komunikace, strategie a soulad je klíčem k rozdrcení nepřítele a právě tak si hru s vašimi přáteli užijete nejvíc. Hra nabízí také možnost hrát proti umělé inteligenci, jako i atraktivní a nabitou kampaň pro jednoho hráče.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Ubisoft
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Věkové omezení: 18+
Závadnost obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 135 mm
Výška: 190 mm
Hmotnost: 120 g
Hloubka: 14 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 3307215914977

Všechny parametry

Recenze PS4 - For Honor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k PS4 - For Honor