Dishonored: Death of the Outsider - PS4 hra

559 Kč ? Ušetříte 14 % 479 Kč

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu.

Hra na PS4 Dishonored: Death of the Outsider od studií Arkane představuje samostatně spustitelné rozšíření hry Dishonored 2 odehrávající se chronologicky po ní. Hlavní hrdinkou je nájemní vražedkyně Billie Lurk alias Meagan Foster, která spolčení se známým mentorem Daudem má jediný cíl. Zabít outsidery, božské stvoření, které je považováno za strůjce najhrozivejších praktik impéria. Rozšíření staví na grafickém provedení a herním stylu předchůdce, čili se můžete těšit na pohlcující děj, brutální boje a skvělý design prostředí. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 14 %

Popis produktu

Smrt outsiderovi

Ve hře Dishonored: Death of Outsider se ocitnete v kůži jedné z nejznámějších vrahů v Dunwalle, Billie Lurk. Ta se spojí se svým mentorem Daudem, aby společně uskutečnily největší vraždu. Jak ze samotného titulu vyplývá půjde o vraždu Outsidere, no neznamené to, že se jim to i podaří. Outsider je v jejich očích zdrojem všech nepoctivých kroků impéria. Abyste na své cestě odhalily jeho původ a nadobro ho zničili budete muset odolávat nástrahám, starým nepřítelem a dělat těžká rozhodnutí.

Noví nepřátelé

Abyste odhalili Outsiderove tajemství budete se muset vydat hluboko do Karnaku. Během vaší akční výpravy budete čelit starým i zcela novým nepřítelem. Kvůli získání informací proniknete do podzemních bojových klubů a kultur černé magie. Čeká vás boj s neúprosnými sestrami z Oracular řádu, či konflikt s vojáky vyzbrojenými vylepšenými zbraněmi a schopnostmi. Díky kombinaci děje a vtahujícího obrazu se ocitnete přímo v centru akčního dění.

Skutečný zážitek

Unikátní vizuální styl je vhodný pro každého, ať už nováčka nebo zkušeného hráče, který má ne jeden akční herní titul již za sebou. Vývojáři z Arkane Studios vybavili hru detailní kvalitou obrazu, díky které vás příběh strhne a vy budete prožívat každý moment děje spolu s hlavními protagonisty. Pokud již budete mít posbíraných dostatek schopností a zkušenosti máte možnost zahrát si hru v módu Original Game Plus (OG +).

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Médium BLU-RAY
  • Platforma PlayStation 4
  • Typ hry RPG
  • Lokalizace anglická

Další vlastnosti

Značka: Bethesda
Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: RPG
Věkové omezení: 18+
Závadnosť obsahu: násilí
Lokalizace: anglická

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 135 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 16 g
Hloubka: 15 mm

Další parametry

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatní

Kód produktu: 5055856415787

Všechny parametry

Recenze Dishonored: Death of the Outsider - PS4 hra

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

Tomáš, 21.9.2017

Dishonored: Death of the Outsider je jednoznačně skvělá hra, která potěší zejména fanoušky série, ale zahrát si ji mohou i nováčci, byť ti pochopitelně udělají lépe, když si nejprve pořídí dnes už velmi levné předchůdce.

Příslušenství k Dishonored: Death of the Outsider - PS4 hra