PS Power Audio Activ BKK B86 černý

 • 15 % zpět na Věrnostní kartu

Party reproduktor, Barva černá, 2 × reproduktor, Typ reproduktoru: 1 - pásmový, RMS výkon: 20 W, Typ média: micro SDHC, Bluetooth, FM rádio, USB port, AUX vstup, Slot pro paměťovou kartu, Kompatibilní paměťové karty: micro SD, Vstup pro externí mikrofon, Vestavěný displej, Typ baterie: Li-Ion, Kapacita baterie: 3000 mAh. Více info


Cena 1 459 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 219 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Multifunkční party reproduktor PS Power Audio Activ BKK B86 v černém provedení nabízí vestavěnou baterii s kapacitou 3 000 mAh, Bluetooth, integrované osvětlení, FM rádio a bezdrátový mikrofon pro dokonalý zážitek z karaoke.

Multifunkční party reproduktor PS Power Audio Activ BKK B86

 • Vysoká kvalita - výrobek se vyznačuje dlouhou životností a spolehlivostí a je vyroben z vysoce kvalitních komponentů.

 • Napájení z baterie - Zařízení je vybaveno vestavěnou baterií s kapacitou 3 000 mAh. S tímto reproduktorem si tak můžete vychutnávat oblíbenou hudbu celé hodiny bez nabíjení.

 • Obsahuje mikrofon - Výsledkem je přenos zvuku do reproduktoru, čímž se z reproduktoru stane mobilní karaoke.

 • Náladové podsvícení - Díky vestavěnému osvětlení zapůsobí reproduktor na všechny hosty originálními vizuálními efekty. Změňte náladu pomocí zabudovaného barevného osvětlení, které v kombinaci s hudbou poskytne nezapomenutelný zážitek.

 • Vezměte si hudbu s sebou - Vestavěná technologie Bluetooth umožňuje přehrávat hudbu přímo z telefonu. Díky vestavěné baterii je ideální pro hraní venku, protože umožňuje přehrávat hudbu bez nutnosti připojení k elektrické síti. Má také displej, který vám pomůže používat vestavěný přehrávač. Vstup USB navíc umožňuje nabíjet externí mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony nebo tablety.

 • Integrovaná rukojeť - Velké rozměry reproduktoru neznamenají, že je těžký na přepravu. Integrovaná rukojeť umožňuje těsné uchycení a usnadňuje přepravu zařízení.

 • Rádio FM - Zařízení je velmi flexibilní a všestranné a dokonale se přizpůsobí potřebám uživatele. Vestavěný tuner FM umožní přístup k rozhlasovým stanicím prostřednictvím reproduktoru.

 • Dálkové ovládání - Součástí sady je také dálkové ovládání, které umožňuje ovládat důležité funkce na dálku. Díky tomu nemusíte pokaždé přecházet k reproduktoru, abyste změnili hlasitost nebo vybrali skladbu.

 • Podpora externích zařízení - Zařízení je vybaveno vstupem Aux-In, vstupem USB-A a čtečkou karet microSD, které umožňují kabelové připojení externích zařízení nebo přehrávání hudby z paměťových zařízení.

 • Připojení Bluetooth - Systém Bluetooth použitý v zařízení umožňuje bezdrátové připojení k jinému zařízení a streamování hudby přímo do reproduktoru. Během chvilky spárujte telefon s reproduktorem a naplňte okolí svou oblíbenou hudbou.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
RMS výkon 20 W
Vstup pro externí mikrofon Ano

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí PS Power Audio Activ BKK B86 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi