Prosklené lednice Zobrazit popis

Pro dlouhodobé uchování potravin i nápojů je prosklená lednice to pravé ořechové. Jedině tak budete mít vždy perfektní přehled o vašich zásobách. A je úplně jedno, zda nakupujete do zásoby pro mlsnou rodinku, nebo náročné zákazníky.

Produkty

Prosklené lednice: Pro profesionály i domácnosti

Přestože jsou prosklené chladicí vitríny určené především pro restaurační provozy a jídelní zařízení, nic vám nebrání pořídit si prosklenou lednici i do vlastní domácnosti. Zatímco restaurace více využijí větší lednice, do domácnosti máte možnost si vybrat velikost třeba podle počtu členů nebo velikosti apetitu.

Prosklené lednice: Od značek Liebherr a Whirlpool

Stejně jako u klasických lednic si samozřejmě můžete vybrat na jakou stranu chcete dveře prosklené lednice otevírat. Další možností je vybrat si prosklenou lednici s posuvnými dveřmi.

Prosklené lednice jsou vhodné jak k uchování potravin, tak i nápojů a alkoholu a disponují moderními technologiemi pro cirkulaci vzduchu. Většina modelů se nabízí v bílém nebo černém zpracování. Co se značek týká, pak můžete vybírat například prosklené lednice Liebherr nebo prosklené lednice Whirlpool.