Promate roadGear Měřič tlaku

Multifunkční digitální měřič tlaku v pneumatikách Prom roadGear obsahuje 9 funkcí v jednom zařízení. Obsahuje měřič tlaku v pneumatikách, LED kapesní svítilna, červenou LED signalizaci pro případ potřeby, nůžky, kleště, 2 šroubováky (rovný a křížový), kladívko pro rozbití skla a nožík pro prořezání bezpečnostních pásů. Rozsah měření tlaku je 2 - 150 PSI (0.1 - 10 Bar), přesnost měření je +/- 1 PSI (0,07 Bar). Napájení přístroje je pomocí jedné AAA alkalické baterie. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 8 %

Popis produktu

Měření tlaku v pneumatikách

Základem zařízení Prom roadGear 9 v 1 je digitální měřič tlaku v pneumatikách, který umožňuje měření tlaku v jednotkách PSI, Bar a kPa. LCD je podsvícený modrým světlem.

5 v 1 multifunkční nouzové vybavení

Další částí zařízení roadGear je vybavení pro případ nouze, poskytující celkem 5 mini nářadí. Obsahuje nůžky, kleště, 2 šroubováky (rovný a křížový) a nožík pro prořezání bezpečnostních pásů.

Kladívko pro rozbití skla

Důležitou částí zařízení roadGear je kladívko pro rozbití skla. Pomocí tohoto kladívka můžete v případě nouze rozbít okno na autě a zachránit tak někomu život. Kladívko se snadno vyklopí pomocí zamykacího tlačítka. Stejným tlačítkem možné kladívko zpět sklopit.

LED svítilna a LED signalizace

Přístroj obsahuj i LED kapesní svítilna a červenou LED signalizaci pro případ potřeby.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Promate

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 240 mm
Výška: 150 mm
Hmotnost: 370 g
Hloubka: 40 mm

Obsah balení

Obsah balení: digitální měřič tlaku

Ostatní

Kód produktu: AISROADGEAR

Recenze Promate roadGear Měřič tlaku

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Promate roadGear Měřič tlaku