Proficook PC-VK 1133

Nákupem získáte 39,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Plně automatická vakuovačka PROFICOOK PC-VK 1133 v nerezovém provedení s příkonem 110 W. Vakuově uložené potraviny vydrží až 5 krát déle čerstvé a zachovají si maximum vitamínů a živin. Mimořádně široký svár pro spolehlivé skladování, citlivá vakuová pumpa, elektronické sledování teploty, regulace výkonu vakuové pumpy, sací výkon 12 l / min cca 90% vakuum - to jsou výhody tohoto pomocníka. Lze použít s běžnými fóliemi s maximální šířkou 30 cm a součástí balení je 10 profi sáčků pro optimální svařování. Vakuovačka má elektronický senzor touch na ovládacím panelu a nechybí ani 4 informační kontrolky. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Vakuovačkou PROFICOOK PC-VK 1133

  • Plně automatické svařování a dělení v jednom kroku
  • Potraviny vydrží čerstvé až 5 x krát déle
  • Vakuové vaření (Sous-vide)
  • Regulace výkonu vakuové pumpy
  • Sací výkon: 12 l / min.
  • Elektronický senzor touch ovládací panel
  • Cca 90% vakuum, - 0,8 bar

Vzduchotěsné uzavření sáčků

Plně automatická vakuová svářečka fólií PROFICOOK PC-VK 1133 odčerpá všechen vzduch z vakuového sáčku a potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a prodlouží se jejich trvanlivost až 5 krát. Vakuovačka sama pozná, kdy je veškerý vzduch odčerpán, a jakmile sáček neprodyšně uzavře, přestane sát vzduch. Vakuované potraviny pak můžete uložit do chladničky či mrazicího boxu pro ještě delší trvanlivost. Dokonce můžete vařit metodou Sous-Vide. Potravina se vloží do speciálního vakuového sáčku, vloží se do vodní lázně Sous-Vide a promění se díky dlouhému a pozvolnému vaření při konstantní teplotě v neobyčejnou lahůdku.

Jednoduché ovládání

Součástí vakuovačky PROFICOOK je elektronický senzor touch na ovládacím panelu. Základem vakuovačky je vysoce kvalitní pístové čerpadlo se sacím výkonem 9 l / min. Můžete tak vytvořit až 90% vakuum. Abyste měli dokonalý přehled o tom, zda vakuování proběhlo korektně, jsou k dispozici 4 kontrolky pro ovládání vakuování a funkci svařování. Součástí svářečky je také nádoba pro přebytečnou tekutinu a vlhkost.

Obsah balení

Maximální možná šířka sáčků - folie, které můžete použít je 30cm. Balení obsahuje 10 profi sáčků pro optimální svařování (5 ks 22 × 30 cm / 5 ks 28 cm x 40 cm + 1 x rolka 20 × 200 cm).

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Proficook

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: nerez
Šírka: 45 cm
Hmotnosť: 1900 g
Výška: 17 cm
Hloubka: 8 cm

Ostatní

Kód produktu: 1133

Recenze Proficook PC-VK 1133

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Proficook PC-VK 1133