Proficook PC-GK 1163

10 % zpět na Věrnostní kartu
Doprava zdarma

Počet polic: 3, Celkový čistý objem: 21 L, Kapacita lahví: 8,

  • Hlídat změny
  • Do oblíbených
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Vinotéka Proficook PC-GK 1163 v černé barvě je zařazena do energetické třídy A+. Díky jejím kompaktním rozměrům nabízí skladovací prostor o objemu 21 l. Pohodlně v ní uskladníte 8 ks lahví vína. Rozmezí teplot se pohybuje mezi 8 - 18 °C. Vnitřní výbavu tvoří 4 pozinkované poličky. Její ovládání je velmi jednoduché, umístěné je zvenčí a zajištěné pomocí ovládacího panelu s LED displejem. Maximální hlučnost vinotéky Proficook PC-GK 1163 dosahuje 33 dB.

 

 

Design

Vinotéka Proficook PC-GK 1163 je určena hlavně pro široké využití k uskladnění lahví, ať už v domácnosti nebo restauračních zařízeních. Poskytuje dokonalé podmínky pro uskladnění vína. K dispozici má jednu teplotní zónu s teplotou v rozmezí 8 ˚C - 18 ˚C. Teplota se elektronicky reguluje pomocí panelu s LED displejem. Nabízí příjemný design a černou barvu.

Chladicí prostor

Chladicí vitrína má čistý vnitřní objem 21 l. Vnitřní prostor sestává ze 4 chromovaných polic na lahve. Celková kapacita chladničky postačuje pro pohodlné uskladnění až 8 lahví vína. Odmrazování chladicího prostoru je automatické a pro dokonalý přehled při výběru vín je vinotéka vybavena vnitřním LED osvětlením. Díky průhlednému sklu budete mít vždy dokonalý přehled o uložených lahvích.

Nízká hlučnost

Už žádné bzučení či pípání, prostě žádné rušení příjemné atmosféry při pití lahodného vína. Vinotéka se může pochlubit mimořádně tichým chodem. Maximální hlučnost dosahuje pouhých 33 dB.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Počet polic 3
Celkový čistý objem 21 L
Kapacita lahví 8

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Proficook PC-GK 1163

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno