Procento zpět na Věrnostní účet - podrobné podmínky

Procento zpět na Věrnostní účet - podrobné podmínky

Procento zpět na Věrnostní účet

  • Jednoduše řečeno, z toho co u nás nakoupíte, Vám část vrátíme a připíšeme Vám ji na Věrnostní účet ve formě bodů (1 bod = 1 Kč). Stačí při nákupu předložit Vaši Věrnostní kartu.

Máte u nás slevu na další nákup

  • To, co Vám vrátíme si můžete odpočítat z ceny dalšího nákupu u nás a získat tak slevu. Po slevě musí vždy na prodejním dokladu zůstat částka ve výši minimálně 1 Kč, kterou po Vás budeme chtít zaplatit. Samozřejmě i z tohoto nákupu Vám opět část hodnoty vrátíme.

Modrá úroveň karty

  • Při vstupu do klubu od nás vždy dostanete základní Modrou Věrnostní kartu. S ní získáváte vždy 1 % z hodnoty nákupu v podobě bodů na Váš Věrnostní účet.

Stříbrná úroveň karty

  • Pokud u nás nakupujete časteji a v průběhu 2 po sobě jdoucích let u nás nakoupíte produkty nebo služby v hodnotě minimálně 80 000 Kč, tak povýšíme Vaši kartu na Stříbrnou úroveň. S ní získáváte vždy 2 % z hodnoty nákupu v podobě bodů na Váš Věrnostní účet.

Zlatá úroveň karty

  • Pokud patříte mezi nejvěrnější zákazníky a v průběhu 2 po sobě jdoucích let u nás nakoupíte produkty nebo služby v hodnotě minimálně 140 000 Kč, tak Vaši kartu povýšíme na Zlatou úroveň. S ní získáváte vždy 3 % z hodnoty nákupu v podobě bodů na Váš Věrnostní účet.

Kolik Vám vrátíme z nákupů

Příklad: nákup za 10 000 Kč

Úroveň karty

Procento zpět

Body z nákupu

Hodnota bodů

Modrá

1 %

100 bodů

100 Kč

Stříbrná

2 %

200 bodů

200 Kč

Zlatá

3 %

300 bodů

300 Kč

Úroveň karty Vám už neklesne

  • Pokud dosáhnete daného limitu nákupů, tak Vám zvýšíme úroveň Vaší karty. Jakmile dosáhnete na Stříbrnou nebo Zlatou úroveň karty, tak už nemusíte opětovně plnit podmínky na její získání. Pokud byste během následujícího období nakupovali méně, tak úroveň karty a výhody s ní spojené Vám zůstavají. 

Nasbírané body bude možné uplatnit do 12 měsíců od nákupu

  • Ze všech nákupů v síti prodejen Electro World sbíráte procenta z nákupu, které můžete uplatnit až 12 měsíců od nákupu

Platnost bodů vyprší po roce od nákupu

  • Každý bod, který získáte na Váš Věrnostní účet expiruje a příjdete o něj, pokud ho nevyužijete ve formě slevy z nákupu u nás. Například pokud jste dostali zpět 100 bodů z nákupu uskutečněného 1. května 2018, tak body expirují 1. května 2019. Přicházíte tedy o možnost slevy na nákup ve výši 100 Kč.

Nákupy ze kterých body pouze načítáme

  • Vyjímku nákupu na který není možné uplatnit nasbírané body a získat tak slevu, tvoří nákup na splátky přímo v prodejně. Slevu také nelze získat, pokud u nás pouze dobíjíte předplacenou kartu mobilního operátora nebo jste zakoupili samostatně pojištění náhodného poškození či prodlouženou záruku. Za tento typ nákupů se Vám body pouze načítají.