Příslušenství pro notebooky a PC Zobrazit popis

Sháníte příslušenství, která vám usnadní používání notebooku a PC? Mrkněte třeba na náhradní baterie do notebooku, dokovací stanic, nejrůznější kabely a USB Huby. Najdete tady také čistící prostředky na monitor, která vás jednoduše zbaví prachu, otisků a dalších nečistot.

Kategorie

Vyhledejte si příslušenství k vašemu zařízení

Výběrem značky a modelu se dostanete na stránku s kompatibilním příslušenstvím

Produkty

Příslušenství k notebookům:Práci usnadní dokovací stanice i chladící podložka

Pokud jde o příslušenství k notebookům, naprosto určitě si u vás své místo velmi rychle najde třeba chladící podložka. Pokud hrajete na notebooku náročnější hry, další chlazení se vždycky hodí. Podložku ale využijete i při práci, protože zároveň skvěle poslouží i jako stojan na notebook. Pro snazší práci s notebookem se hodí i dokovací stanice. Snadno přes ní notebook můžete napájet, ale také přes ní zapojíte třeba externí monitor.

Jaké další příslušenství k notebookům a PC se vám hodí:

Klávesnice – omrkněte klasické drátové nebo bezdrátové klávesnice. V nabídce ale najdete i stylové herní a podsvícené klávesnice.

Myši – kromě klasických myší k PC a notebookům si můžete vybrat i ergonomickou vertikální myš. Případně také herní myši s programovatelnými tlačítky pro snazší hraní her.

Sluchátka – omrkněte i sluchátka k PC, které vám umožní nejen poslech hudby, ale také sledování filmů a hraní her. Hodí se také na home office a časté videokonference. 

Externí disky – nedostatek paměti vás nikdy nepřekvapí. Pořiďte si externí HDD nebo SSD disk klidně s kapacitou 1 TB.

USB Huby – jestli se pravidelně potýkáte s nedostatkem USB portů, tak to za vás tyhle šikovné huby vyřeší. Rozšíří kapacitu dalších zařízení, které můžete připojit přes USB rozhraní.