Příslušenství herní křesla a stoly Zobrazit popis

Nenechte své soupeře zvítězit jen kvůli špatné ergonomii. Tedy kvůli tomu, že špatně dosáhnete na volant a pedály a že na herní monitor vidíte ze špatného úhlu a vzdálenosti. Nebo že vám po podlaze ujíždí herní křeslo. Tohle všechno se dá řešit správným držákem nebo podložkou.

Produkty

Příslušenství pro herní křesla a stoly: Držáky na periferie i podložky pod křesla

Dobrý hráč potřebuje dobrou herní výbavu. Nakonec Lewis Hamilton nebo Sébastien Ogier taky nevítězí v nějaké podřadné, zastaralé rachotině. Jakmile začne jít o setinky a milimetry, hodí se mít ten správný grip na volant, pedály pevně ukotvené ve správné vzdálenosti přímo na došlap a pod sedačkou nesmekavou podložku.

Doplňkové držáky na herní periferie jako volant, pedály a převodovka se ale dají namontovat jak na závodní herní sedačky a kokpity, tak na univerzální herní křesla všech značek včetně Playseat a Arozzi. Není to žádná složitá práce pro mechaniky, naopak. Rychlovka, jako když si hrajete s legem nebo sestavujete stoleček z ikonického severského nábytkářského řetězce.

Pod křeslo nebo herní sedačku se vyplatí taky podložka. Jedna věc je, že herní podložky prostě vypadají dobře. Zároveň na nich ale taky křeslo dobře drží, takže se vám zaručeně nesmýkne v poslední zatáčce před cílovou rovinkou. V neposlední řadě taky chrání podlahu před škrábanci od koleček a skvrnami od energeťáku.

Příslušenství pro herní křesla a stoly je kompatibilní jak se stolními počítači, včetně herních počítačů, tak s periferiemi pro všechny aktuální herní konzole včetně nových PlayStation 5 a Xbox Series X.