Prioritní servis a instalace na prémiové televizory Samsung

Zakupte si prémiový televizor Samsung, odborníci Vám ho dovezou a odborně nainstalují nebo ho v případě problému profesionální tým opraví do 48 hodin.

Prioritní servis a instalace na prémiové televizory Samsung

Prioritní servis

Vaši TV už nemusíte složitě dopravovat do servisu a čekat týdny na opravu! Zákazník s naší QLED TV zakoupenou v ČR a SR může využít prioritního servisu, kdy vaší QLED TV opravíme přímo u vás doma. Pokud díky povaze závady nebude možné vaší televizi opravit na místě, a oprava by trvala déle než 48 hodin (běží od následujícího pracovního dne od vámi nahlášené žádosti o servis na vyhrazené zákaznické lince 800 242 477), na základě dostupnosti vám nabídneme bezplatně náhradní TV.

Prémiová instalace

Při zakoupení prémiového televizoru Samsung na našich prodejnách můžete využít služeb prémiové instalace přímo od odborníku ze společnosti Samsung. Je to jednoduché, stačí zavolat na tel. 800 242 477, tam nahlásit vše potřebné nebo kontaktovat našeho prodejce, který to udělá za Vás. Prémiová instalace zahrnuje:

  • Komfortní dovoz zakoupeného spotřebiče
  • Instalaci i vč. přimontování na zeď, pokud má zákazník zakoupen držák
  • Nabídku příslušenství
  • Odvoz starého spotřebiče
  • Úklid obalových materiálů
  • Orintační prezentaci funkcí výrobku vč. tipů pro jeho údržbu.

Služba Moje Samsung domácnost Instalace a Prioritní Servis platí pro zařízení zakoupená koncovým zákazníkem v oficiální distribuční síti České a Slovenské republiky (zastoupené Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.) a ve vybraných maloobchodních sítích. Bližší informace obdržíte na 800 242 477.