Princess 242196


  Počet stupňů jemn.mletí: 1, Zásobník na kávu: 50 g,


  Cena 509 Kč

  5,09 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


  Top příslušenství

  Popis produktu

  Připravte si nejlepší kávu z čerstvě namletých kávových zrn díky elektrickému mlýnku na kávu Princess 242196. Pochlubit se může robustními čepelemi z nerezové oceli, které jsou vhodné i na mletí ořechů, koření či bylinek. Bezpečné používání je zajištěno bezpečnostním spínačem na víku. Kapacita mlýnku: 50 g.

  Princess 242196

  • Kapacita: 50 g
  • Robustní čepele z nerezové oceli
  • Snadná údržba
  • Bezpečnostní spínač na víku

  Vůně čerstvé kávy

  Díky elektrickému mlýnku na kávu Princess 242196 si můžete kdykoli vychutnat vůni čerstvě umleté ​​kávy. Zda je to první šálek silné ranní kávy nebo lahodné cappuccino po večeři, vždy chutná nejlépe z čerstvě namletých zrn. Luxusní elektrický mlýnek Princess semele až 50 gramů zrn.

  Rychlá příprava

  Elektrický mlýnek na kávu Princess se jednoduše používá - stačí do mlýnku vložit až 50 gramů celých kávových zrn, zajistit víko a stisknout tlačítko. Během několika sekund se kávová zrna změní na jemně namletou kávu.

  Robustní čepele z nerezavějící oceli

  Kvalitní čepele dokážou nejen umlít kávová zrna, ale jsou vhodné i pro ořechy, koření a bylinky. Čepele se točí, pouze pokud je víko zavřené a zajištěné. Čištění je jednoduché, mlýnek stačí po použití přetřít ubrouskem.

  Parametry produktu

  Klíčové parametry produktu

  Počet stupňů jemn.mletí 1
  Zásobník na kávu 50 g

  Hodnocení

  0,0 / 5

  0 recenzí Princess 242196

  0% Kvalita
  Nehodnocené

  0% Hodnota za peníze
  Nehodnoceno