Princess 112256 hybridní gril


Gril, Příkon: 2000 W, Nastavitelná teplota, Zdroj tepla: elektrický, Typ grilovací plochy: rošt, Nepřilnavý povrch, Tukový zásobník, Hmotnost: 6 kg, Šířka: 39 cm, Výška: 42 cm, Hloubka: 39 cm. Více info


Cena 2 249 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 22 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Přenosný hybridní gril Princess 112256 lze použít s dřevěným uhlím kdekoli v přírodě nebo doma zapnout do zásuvky. Odolná litinová grilovací plotna disponuje rozměrem 37 × 37 cm. Při vnějším grilování s uhlím regulujte teplotu nastavitelným průtokem vzduchu, přičemž víko je vybaveno teploměrem pro kontrolu teploty. Při grilování na elektrickém grilu máte k dispozici nastavitelný termostat pro volbu optimální teploty. Výkon 2 000 W se postará o rychlé zahřátí, možnost gril rozebrat oceníte při jeho čištění.

Princess 112256

 • Funkce grilování 2 v 1
 • Odolná litinová grilovací plotna: 37 × 37 cm
 • Odpojitelné topné těleso s nastavitelným termostatem
 • Nastavitelný přístup vzduchu
 • Víko s teploměrem
 • Rychlé zahřátí
 • Pohodlné přenášení
 • Integrovaná nádoba na přebytečný tuk
 • Snadné čištění
 • Zcela rozebratelný
 • Příkon: 2 000 W

Grilování venku i v pohodlí domova

Hybridní gril Gril Princess 112256 vám nabízí možnost grilování, kdy, kde a jak chcete. Je možné použít s dřevěným uhlím kdekoli v přírodě nebo doma na elektrice. Připravte si oblíbená jídla venku s atmosférou pravé letní grilovací party nebo pokud počasí není zrovna příznivé, hybridní gril můžete využít v pohodlí domova jako elektrický. Vychutnejte si všestrannost a lehkost tohoto hybridního zařízení.

Máte chuť na tradiční grilované jídlo? Vyberte topné těleso a gril naplňte aktivním uhlím. Vychutnejte si charakteristickou, kouřovou chuť skutečného grilování a překvapíte své přátele a rodinu chutným jídlem.

Připraven okamžitě

Hybridní gril je vybaven odnímatelným topným prvkem, který umožňuje snadno si vybrat mezi elektrickým nebo dřevěným grilem. Topné těleso s výkonem 2 000 W se rychle zahřeje, takže můžete začít grilovat okamžitě.

Přesně podle vaší chuti

Hybridní gril Gril Princess 112256 je navržen tak, abyste dosáhli vždy dokonalých výsledků přípravy jídla. Při grilování s aktivním uhlím regulujte teplotu nastavitelným průtokem vzduchu - nechte více nebo méně vzduchu, abyste měli intenzitu ohně pod kontrolou. Kromě toho je víko vybaveno teploměrem, takže budete mít vždy přehled o teplotě uvnitř. Při grilování na elektrickém grilu máte k dispozici nastavitelný termostat pro volbu optimální teploty,

Nenáročná údržba

Hybridní gril je zcela rozložitelný, díky čemuž můžete všechny části jednoduše čistit. Odnímatelný zásobník zachycuje všechen přebytečný tuk.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Značka Princess
Příkon 2000 W
Nastavitelná teplota Ano
Nepřilnavý povrch Ano
Chlazený úchyt Ne
Zdroj tepla elektrický
Vyměnitelné plotýnky Ne
Typ grilovací plochy rošt

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Princess 112256 hybridní gril

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi