Příklepové vrtačky

Chystáte se vrtat do betonu, kamene nebo jiného tvrdého materiálu? Tak to se neobejdete bez pořádné příklepové vrtačky. Na rozdíl od klasické vrtačky, která si bez problému poradí třeba se dřevem, plastem nebo sádrokartonem, na těžkou práci si připravte “příklepovku”. Vyberte si elektrickou nebo aku příklepovou vrtačku a žádná kutilská nebo pracovní výzva vás nezaskočí.

Kategorie produktů

Aplikované filtry

Smazat všechny filtry

4 Ah
Kapacita baterie
Bosch
Značka

Zobrazujeme 0 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

O kategorii

K čemu využijete příklepovou vrtačku

Od klasické vrtačky se příklepová vrtačka liší tím, že má funkci příklepu. Právě díky tomu s ní zvládnete vrtat do tvrdých povrchů.

Do jakých materiálu vrtat s příklepovou vrtačkou:

  • Kámen
  • Cihla
  • Beton
  • Panely

Při vrtání si ohlídejte, že používáte vrtáky do zdiva. Jsou totiž vyztužené karbidovými plátky, které se snadno zaryjí do zdiva. Výhodou příklepové vrtačky je, že se funkce příklepu dá vypnout. Tím pádem s ní zvládnete vrtat i do měkčích materiálů jako je dřevo nebo kov.

Aku příklepové vrtačky

Jako každé aku nářadí, mají i aku příklepové vrtačky hlavní výhodu v tom, že se snadno přenáší a během práce vás nijak neomezuje žádný kabel. Zároveň ale počítejte s tím, že baterky v aku vrtačce mají svoje limity. Než se pustíte do práce, zkontrolujte si, že máte vrtačku nabitou. Aku vrtačka nabídne také o něco nižší výkon, než elektrická vrtačka.

Elektrické příklepové vrtačky

Hlavní výhodou je vysoký výkon vrtačky. Také vás při práci nelimituje čas, protože elektrická příklepová vrtačka je neustále připojená ke zdroji energie. Jediné co vás může při práci limitovat je délka kabelu.