Prestigio Garda otvírák na víno

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Automatická vývrtka Prestigio Garda, na jedno nabití otevře až 50 láhví, kapacita baterie 500 mAh, doba nabíjení 10 hodin, nůž na fólie, integrované čerpadlo na odsávání vzduchu, balení obsahuje provzdušňovač na přesycení vína, speciální zátku a USB kabel, stříbrné provedení.

Prestigio PWO105SL Garda

  • Aktuální kapacita baterie: 500 mAh
  • Plné nabití: 10 hod
  • Výstupní napětí: DC 3,6 V

Automatická vývrtka 

Garda je moderní stylová automatická vývrtka, která dokáže snadno otevřít každou láhev vína. Konstrukce vývrtky zabraňuje jakýmkoli obtížím při jejím použití. Stačí jen láhev svisle postavit, pevně nasadit vývrtku, stisknout tlačítko a za pár sekund můžete plnit sklenky svým oblíbeným vínem.

Otevře až 50 láhví bez nutnosti dobíjení 

Garda představuje moderní způsob otevírání lahví, kdy není nutné zařízení po každém použití dobíjet. Na jedno nabití Garda otevře až 50 láhví. Vývrtka se nabíjí v kompaktní bezdrátové nabíjecí stanici a funguje autonomně. Nejsou nutné žádné další kabely, konektory ani připojení.

Integrované čerpadlo na odsávání vzduchu 

Integrované čerpadlo zachová kvalitu vína dokonce i v případě, že láhev po otevření dlouhou dobu skladujete. Čerpadlo odsává vzduch a vytváří vakuum, čímž brání oxidaci a prodlužuje životnost oblíbeného vína.

Someliérská sada 

Garda není jen vývrtka, jde o kompletní someliérskou sadu, v níž najdete: nůž na fólie, provzdušňovač na prosycení vína vzduchovými bublinami během rozlévání do skleniček, aby se projevila jeho chuť, a vakuovou zátku na láhev pro dlouhodobé uskladnění oblíbeného nápoje. Garda je ideální dárek pro profesionály i amatéry.

Prémiový design 

Automatická vývrtka Garda je kombinací stylu, praktičnosti a elegance. Tento doplněk pro milovníky vína s kovovým rámem a minimalistickým designem dokonale zapadne do každého interiéru.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Materiál plast
Typ doplňku otvírák na láhve

Hodnocení

5,0 / 5

1 recenze Prestigio Garda otvírák na víno

100% Kvalita
Vynikajicí

100% Hodnota za peníze
Vynikajicí

Jak pracujeme s recenzemi

Karel

4. 1. 2023

Celkové hodnocení

Kvalita Vynikajicí

Hodnota za peníze Vynikajicí


  • Elegantní balení, možnost nabíjení, nemusí být baterie.